Kamera termowizyjna FLIR C2 z próbnikiem napięcia FLIR VP52 oraz powerbankiem

Poręczna i kompaktowa kamera termowizyjna FLIR C2 w zestawie z próbnikiem napięcia FLIR VP52 oraz wydajnym powerbankiem FLIR to niezawodny zestaw do kontroli budynków oraz instalacji elektrycznej. Znajdujący się w zestawie powerbank może z powodzeniem służyć jako rezerwa mocy dla kamery termowizyjnej.

Zestaw z kamerą FLIR C2

Kamera termowizyjna FLIR C2

FLIR C2 to pierwsza na świecie kamera termowizyjna z pełnym wyposażeniem w formacie kieszonkowym opracowana specjalnie dla branży budowlanej, także w diagnostyce instalacji elektrycznych oraz mechanice. Dzięki niewielkim rozmiarom jest zawsze gotowa do użycia. Pozwala na szybkie wykrycie mostków termicznych, strat energii, wad konstrukcyjnych, uszkodzeń w instalacji hydraulicznej, a także problemów związanych z instalacją wentylacyjną, grzewczą i klimatyzacyjną. FLIR C2 sprawia, że korzystanie z technologii badań termograficznych staje się łatwe i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej.
 
Niewątpliwą zaletą tego modelu są niewielkie rozmiary – urządzenie o wymiarach 24 x 125 x 80 mm zmieści się nawet w kieszeni. Kamera C2 jest wyposażona w funkcje niezbędne dla specjalistów z branży budowlanej pozwalające na pełne obrazowanie i monitorowanie temperatury:

 • Szerokie pole widzenia i duża czułość termiczna pozwala wykryć nawet najmniejsze różnice temperatur.
 • Zapisywanie w pełni radiometrycznych obrazów pomiarowych o rozdzielczości 4800 px w temperaturze od -10°C do +150°C.
 • Obrazy termowizyjne optymalizowane w czasie rzeczywistym w technologii MSX rejestrują nawet najdrobniejsze szczegóły oraz wykrywają słabo widoczne obszary, co pomaga w szybszym diagnozowaniu problemów.
 • Wysokiej jakości 3-calowy intuicyjny ekran dotykowy posiada automatyczną orientacją obrazu, co ułatwia kontrolę i diagnostykę.
 • Wbudowane oświetlenie LED można stosować jako oświetlenie badanego obrazu lub jako lampę błyskową.
 • Obrazy są zapisywane bezpośrednio w formacie JPEG, następnie poddane analizie za pomocą dołączonego profesjonalnego oprogramowania FLIR Tools, tworząc skuteczne raporty.
 • Strumieniowanie wideo przez FLIR Tools.

Fot. Kamera termowizyjna Flir C2 + Flir VP52 + Flir Power Bank

Bezstykowy tester napięcia FLIR VP52 z wbudowaną latarką

Tester FLIR VP52 niezawodnie wykrywa napięcia do 1000 V na gniazdach zabezpieczonych przed manipulacją przez osoby niepowołane. Wykrywa napięcie do 5 cm od przewodu. Spełnia wymagania bezpieczeństwa zgodne z CAT IV.
VP50 może niezawodnie wykrywać napięcie w systemach elektrycznych w dużych obiektach przemysłowych, instalacjach niskonapięciowych w budynkach mieszkalnych i wielu innych. Niskoprofilowa końcówka sondy zbliża czujnik do źródeł napięcia elektrycznego.

 • Urządzenie posiada solidną, wodoszczelną obudowę z powłoką gumową i można go przechowywać w skrzynkach narzędziowych bez obawy o uszkodzenie.
 • Zintegrowany alarm wibracyjny i czerwona dioda sygnalizacyjna LED pozwalają na płynną pracę nawet w hałaśliwym i uciążliwym otoczeniu, gdy usłyszenie alarmu jest utrudnione.
 • Różne tryby pracy z wysoką i niską czułością ułatwiają wykrywanie napięć w instalacjach przemysłowych, jak również w układach niskiego napięcia.
 • Mocne światło LED i światło kontrolne poprawiają komfort pracy w ciemnym otoczeniu.
 • Długi czas pracy - dzięki technologii energooszczędności tester może pracować na bateriach nawet do 7 godzin z włączoną latarką i automatycznie wyłącza się w razie bezczynności.
 • Wskaźnik ostrzega o niskim poziomie naładowania baterii.

Powerbank FLIR

Powerbank o niewielkich rozmiarach i wadze umożliwia wydajne  ładowanie urządzeń USB.

Polecane produkty:

Polecane kategorie:

Polecane akcesoria:

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Dziękujemy - Zespół Conrad.

"