Kieszonkowa kamera termowizyjna Fluke PTi120

Kamery termowizyjne stały się powszechnie stosowanymi urządzeniami do wykrywania i rozwiązywania problemów rozdzielni elektrycznych, maszyn i innych urządzeń. Ich powszechne zastosowanie sprawiło, że coraz więcej serwisantów i techników potrzebuje kamery termowizyjnej zawsze pod ręką. Wychodząć naprzeciw tym oczekiwaniom firma Fluke opracowała kamerę PTi120 o kieszonkowych rozmiarach i funkcjonalnoścach standardowej kamery. 

Technologia IR Fusion 

Kamera termowizyjna Fluke dzięki swoim kompaktowym rozmiarom idealnie nadaje się do pracy w terenie np. kontroli pomp, silników, systemów budynków i instalacji HVAC. Wyposażona jest w 3,5 calowy, dotykowy wyświetlacz LCD z technologią IR-Fusion, która umożliwia nakładanie na siebie obrazów wykonanych w świetle rzeczywistym i podczerwieni. W celu dostosowania ustawień wystarczy przesunąć palcem po ekranie. 

Kamera termowizyjna Fluke PTi120

 

Automatyczne organizacja i przechowywanie obrazów termicznych 

Urządzenie posiada specjalnie opracowaną funkcję Fluke Connect Asset Tagging, dzięki której można zeskanować kod paskowy lub kod QR zasobu i bezprzewodowo przesyłać obrazy do odpowiedniego folderu na komputerze lub w chmurze. Takie rozwiązanie zapewnia łatwy i szybki dostęp do historii zasobów i przeprowadzania analiz oraz zestawień porównawczych z dowolnego miejsca. Co więcej, kamera pozwala na przesyłanie obrazów przez sieć Wi-Fi oraz poprzez podłączenie za pomocą złącza USB do komputera. Odporna jest na upadek z wysokości 1 m oraz może pracować w wilgotnych i zanieczyszczonych warunkach. 

Zalety kamery termowizyjnej Fluke PTi120:

 

Czułość termincza  60mK
Rozdzielczość w podczerwieni 120 x 90 (10800 px)
Pole widzenia  50 x 38°
Zakres pomiarowy temperatury -20°C do 150°C
Dokładność  +/-2°C
Wyświetlacz 3,5 cala, dotykowy
Temperatura punktowa markery gorące / zimne
Korelacja emisyjności na ekranie tak
Typ interfejsu 

Fluke Conect

Mini USB

Wi-Fi

Częstotliwośc przetwarzania obrazu 9 Hz
Pamięć wewnętrzna  2 GB
Technologia IR-Fusion tak
Stopień ochrony  IP 54
Waga (z akumulatorem) 0,233 kg
Wymiary   8,9 cm x 12,7 c m x 2,5cm 

Polecane produkty:

Polecane kategorie:

Polecane akcesoria: 

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Dziękujemy - Zespół Conrad.

"