Nowa seria kamer termowizyjnych Flir Exx

FLIR zaprojektował nową generację kamer termowizyjnych z serii Exx, by oddać użytkownikowi urządzenia, które posłużą do kompleksowej diagnostyki termowizyjnej w bardzo szerokich zastosowaniach.

Charakterystyka Flir Exx

Do najważniejszych cech kamer termowizyjnych FLIR z serii Exx zalicza się miedzy innymi:

  • Łatwość obsługi
  • Ulepszona mobilność
  • Najlepsza wydajność termograficzna, a więc udoskonalona rozdzielczość oraz czułość termiczna
  • Częstotliwość 30 Hz
  • Zakres pomiarowy temperatury -20 do +1500°C (w zależności od modelu)
  • Optymalizacja obrazu MSX®
  • Laserowy pomiar odległości
  • Wyświetlacz z pomiarem powierzchni (w jednostkach m2 lub ft²)
  • Zapis obrazu z automatycznym naniesieniem danych GPS

Użytkownicy nowej serii kamer FLIR Exx będą mogli znacznie łatwiej i szybciej wykrywać problemy, tworzyć szczegółowe raporty i w bezpieczny sposób przekazywać obrazy termowizyjne i dane do wszystkich zainteresowanych podmiotów.

Urządzenia z serii Exx umożliwiają między innymi wykrycie ukrytych uszkodzeń oraz najmniejszych objawów uszkodzenia strukturalnego i uszkodzeń powstałych przez wnikanie wody. Gwarantowane jest to przez wysoką czułość, pozwalającą na wykrywanie różnicy temperatury już od 30 mK. Badania mogą być przeprowadzone bez obaw o uszkodzenie kamery. Jej soczewka jest wykonana z nietłukącego i bardzo wytrzymałego materiału Dragontrail™, który zapewnia łatwą i wygodną pracę oraz chroni przed poważnymi uszkodzeniami.

Zastosowanie kamer termowizyjnych Flir Exx

W uzupełnieniu do pierwszej serii kamer, seria Flir Exx oferuje ogromne bogactwo funkcji, nowe udogodnienia specjalnie dla elektryków i ekspertów budowlanych, które nie tylko przyczynią się do łatwiejszego wykonywania prac, ale również zwiększają bezpieczeństwo i maksymalizują dostępność systemu oraz danych pomiarowych. Nowa seria jest przeznaczona dla inżynierów utrzymania ruchu, firm elektroinstalacyjnych, a także dla straży pożarnej, innych służb ratunkowych lub inspektorów nadzoru budowlanego.

Oferta conrad.pl to ponad 135 urządzeń pomiarowych firmy FLIR, co stanowi najszerszą ofertę na rynku polskim.

Polecane kategorie:

Polecane produkty:

Polecane akcesoria:

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Dziękujemy - Zespół Conrad.