Nowe oscyloskopy Voltcraft

Cyfrowe oscyloskopy Voltcraft DSO to wygodne narzędzia do przedstawiania sygnałów, dokonywania pomiarów parametrów sygnału oraz porównania dwóch sygnałów i wielkości elektrycznych. Sprawdzają się podczas badania sygnałów zmiennych i pozwalają na obserwację przebiegu wartości w czasie.

Oscyloskop i generator funkcyjny w jednym

Oscyloskopy posiadają wbudowany generator funkcji, dzięki czemu sygnały mogą być podawane do testowanego obwodu i natychmiast dostępne za pomocą oscyloskopu. Generator funkcji może obejmować kształty sygnałów, takie jak:

- sinus (do 25 MHz),

- kwadrat (do 10 MHz),

- rampa (do 1 MHz),

- EXP (zwiększanie / zmniejszanie do 5 MHz).

Pamięć oscyloskopów Voltcraft

Głębokość pamięci wynosi 64 kpts. Stosując tylko jeden kanał można zwiększyć pojemność pamięci do 1 Mpt i jednocześnie zwiększyć szybkość rejestracji rekordów.

Funkcje oscyloskopów Voltcraft

Pomiary wykonywane są za pomocą 4 dostępnych kanałów. Oscyloskopy o pasmie przenoszenia i częstotliwości próbkowania od 80 MHz przy 1 GS/s do 250 MHz przy 1 GS/s zapewniają precyzyjny pomiar. Przewody są połączone za pomocą gniazd BNC.

Pasmo przenoszenia oscyloskopów Voltcraft DSO

Pasmo przenoszenia i częstotliwość próbkowania zależą od modelu:

- DSO-1084x  - 80 MHz przy 1 GS/s

- DSO-1104x  - 100 MHz przy 1 GS/s

- DSO-1204x - 200 MHz przy 1 GS/s

- DSO-1254x - 250 MHz przy 1 GS/s

Wyświetlacz 7"

Urządzenia posiadają kolorowy wyświetlacz 17,7 cm (7") o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Zapewnia on czytelne wyświetlanie danych i dzięki temu szybki odczyt. Pozwala  również na skorzystanie z szybkiego systemu pomocy. Wszystkie zapisane dane mogą zostać wyświetlone zarówno na wyświetlaczu, jak i na komputerze, dzięki podłączeniu poprzez złącze USB.

Polecane produkty:

Polecane kategorie:

Polecane akcesoria:

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Dziękujemy - Zespół Conrad