Poznaj nowe markami PHYWE i PCE Instruments w ofercie firmy Conrad

Już od początku swojego istnienia firma Conrad Electronic stara się nieustannie poszerzać swoją ofertę o nowe marki i dostarczać swoim klientom ciekawe produkty z dziedziny elektroniki i techniki.

Nie inaczej jest w przypadku nowej współpracy z markami PHYWE i PCE Instruments, których rozwiązania uzupełniają nasz stale rozbudowywany asortyment, liczący obecnie prawie 800 000 produktów

PHYWE

Firma PHYWE z siedzibą  w Göttingen od ponad 100 lat opracowuje, produkuje, dostarcza i instaluje aparaturę naukową, a także eksperymentalną oraz rozwiązania systemowe dla szkół i badań naukowych. Szeroką ofertę uzupełniają nowoczesne systemy e-learningowe, oprogramowanie i szeroki zakres usług, w tym różne szkolenia, usługi instalacyjne oraz kompleksowe doradzctwo. 

 

Dzięki kompetencjom, jakości, a także niezawodności marka PHYWE stała się jednym z wiodących, światowych projektantów, producentów oraz dostawców sprzętu, systemów szkolnych i edukacyjnych w dziedzinie fizyki, chemii, biologii i nauk stosowanych.

W naszej ofercie dostępnych jest obecnie 76 produktów marki PHYWE. Dotyczy to przede wszystkim dużej ilości czujników, które są podłączone do cyfrowych urządzeń dla studentów (smartfonów, tabletów lub komputerów osobistych) przez systemy Bluetooth lub złącza USB. Wśród czujników i mierników można znaleźć m.in. rejestratory danych, siłomierze, miernik wilgotności powietrza, kolorymetry, rejestrator przyspieszenia, miernik napięcia, miernik dwutlenku węgla, miernik tlenu resztkowego itp.

Źródło: Phywe.com - wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Zobacz wszystkie produkty PHYBE ›

 

PCE Instruments

Firma PCE Instruments koncentruje się na rozwoju, produkcji oraz sprzedaży urządzeń testujących i pomiarowych, laboratoryjnej aparatury badawczej, techniki sterowania i urządzeń ważących dla klientów komercyjnych, jak i przemysłowych. Urządzenia pomiarowe są głównym przedmiotem działalności PCE Instruments.

W szerokiej ofercie znajdują się produkty z kategorii urządzeń pomiarowych ręcznych i stacjonarnych oraz  innych urządzeń do analizy i badań.

 

Zapoznaj się z naszą stale poszerzaną ofertą, która obejmuje m.in. 641 produktów marki PCE Instruments. Wśród wszechstronnych rozwiązań można znaleźć urządzenia do pomiaru warunków środowiskowychurządzenia do testowania i sprawdzania, multimetry, mierniki cęgowe, wagi, mikroskopy, urządzenia do pomiaru warunków atmosferycznych, kamery inspekcyjne, kamery termowizyjne i wiele innych produktów do pomiarów środowiskowych.  

       

 

Zobacz wszystkie produkty PCE Instruments ›

 

"