Nowe testery instalacji Fluke z miernikiem cęgowym w zestawie

Testery instalacji Fluke z serii 1660 zapobiegają przypadkowemu uszkodzeniu urządzeń podłączonych do testowanej instalacji. Nową serię tworzą trzy modele: Fluke 1662, 1663 oraz 1664 FC. W conrad.pl testery te dostępne są w zestawach razem z miernikami cęgowymi Fluke 323, 324 i 325 oraz oprogramowaniem.

Urządzenia pomiarowe Fluke cechują się dużą wytrzymałością oraz prostą obsługą. Poznaj nowe testery instalacji umożliwiające wyszukiwanie i usuwanie usterek instalacji domowych oraz przemysłowych w atrakcyjnych zestawach z miernikami cęgowymi.

Testery instalacji Fluke 1662, 1663, 1664 FC – charakterystyka

Tester instalacji Fluke 1662 to solidny tester z podstawowymi funkcjami potrzebnymi do przeprowadzenie podstawowej kontroli instalacji i łatwą obsługą. Model Fluke 1663 posiada zaawansowane możliwości pomiarowe oraz łatwością użytkowania, które  sprawiają, że jest to urządzenie idealne dla zawodowych elektryków. Intuicyjna obsługa testera pozwala bez problemu opanować jego funkcjonalność.

Tester instalacji Fluke 1664 jest jedynym testerem z funkcją wstępnego testowania izolacji zapobiegającą rozpoczęciu sprawdzania instalacji w przypadku gdy do układu testowanego podłączone jest urządzenie. Współpraca z systemem Fluke Connect umożliwia bezprzewodowe udostępnianie wyników testów współpracownikom lub klientom. A dzięki opartej na chmurze platformie pamięci masowej nie ma konieczności zapisywania danych w tradycyjny sposób.

Tester instalacji Fluke 1664 - funkcje

Test wstępny izolacji

Fluke 1664 FC to jedyny tester, który posiada chronioną patentem funkcję Insulation PreTest.  Umożliwia ona uniknięcie przypadkowego uszkodzenia przez napięcie testowe, urządzenia podłączonego do badanego układu. W sytuacji wykrycia urządzenia test izolacji zostanie zatrzymany, a na wyświetlaczu pokaże się czytelne ostrzeżenie.

Kompatybilność z Fluke Connect

Model 1664 współpracuje z systemem Fluke Connect. Bezpłatna aplikacja pozwala na przesyłanie danych z testera do smartfona oraz korzystanie z magazynu danych w chmurze Fluke Cloud™. System Fluke Connect umożliwia współpracę zespołową i udostępnianie danych w czasie rzeczywistym innym pracownikom. Wyniki są przedstawiane z podziałem na każdy przeprowadzony test. Z poziomu smartfona można przejść do każdego testu i sprawdzić szczegóły dotyczące dowolnego parametru.

Zapisywanie pomiarów w chmurze Fluke Cloud™ to szybka i bezpieczna metoda przechowywania danych, eliminująca ryzyko pomyłki, jakie pojawia się przy ręcznym zapisie. Dodatkowo możliwe jest importowanie danych do oprogramowania Fluke DMS w celu dalszego przetwarzania i sporządzania certyfikatów.

Tester instalacji Fluke 1664 z miernikiem cęgowym 325 i oprogramowaniem DMS.jpg
 

Szybsze i łatwiejsze testowanie

Funkcja Auto Test pozwala na przeprowadzenie 5 wymaganych testów instalacji z rzędu, w tym wybranego automatycznego testu typu A, typu AC lub RCD. Dzięki zmniejszeniu liczny ręcznie wykonanych połączeń skrócony zostaje czas testu, a także ograniczona możliwość pomyłki.

Porównanie testerów instalacji Fluke z serii 1660

Porównanie testerów instalacji Fluke z serii 1660

Mierniki cęgowe Fluke 323, 324 i 325

Modele Fluke 323, 324 i 325 to dobry wybór dla elektryków instalacji przemysłowych, jak i  urządzenia, które doskonale sprawdza się podczas wszelkich prac warsztatowych. Kompaktowa i wytrzymała obudowa oraz czytelny, podświetlany wyświetlacz umożliwiają pomiar prądu w ciasnych szafach i rozdzielnicach elektrycznych. Mierniki cęgowe Fluke weryfikują obecności prądu obciążeniowego, napięcia AC oraz sprawdzają ciągłość obwodu, testują przełączniki, bezpieczniki i styki.  Model 324 oprócz pomiarów elektrycznych dokona pomiaru temperatury i pojemności.

Wybierz odpowiedni zestaw Fluke:

Powiązane kategorie:

Polecane produkty:

Polecane akcesoria:

"