Nowe kompaktowe wilgotnościomierze Laserliner

Nowe kompaktowe wilgotnościomierze do drewna i materiałów budowlanych Laserliner do zastosowań profesjonalnych z interfejsem Bluetooth umożliwiającym transmisję danych pomiarowych.

Dostępne są dwa modele - inwazyjny i bezinwazyjny, posiadające wyświetlacz LED z zielonym podświetleniem wskazujący stan wilgotności badanego materiału.

Wilgotnościomierze Laserliner – cechy charakterystyczne

Wilgotnościomierz Laserliner DampMaster Compact Plus

Inwazyjna metoda pomiaru z wbijanymi w materiał sondami pozwala na otrzymanie stabilnego i dokładnego wyniku pomiaru wilgotności. Wybór różnych grup materiałowych: drewna lub materiałów budowlanych umożliwia umożliwia pomiar materiałowy przy jednoczesnym zwiększeniu dokładności pomiaru.

 

 • Regulacja oświetlenia LCD
 • Mierzona wartość wskazywana jest w jednostkach: °C lub °F
 • Możliwość automatycznej lub ręcznej kompensacji temperatury
 • Funkcja autotestu
 • Wymienne końcówki pomiarowe
 • Automatyczne wyłączenie zasilania

Wilgotnościomierz nieinwazyjny Laserliner MoistureMaster Compact Plus

Model MoistureMaster Compact Plus wykorzystuje nieinwazyjną metodę pomiaru i bada materiały za pomocą metody pojemnościowej. Badane materiały nie zostają uszkodzone.
Wilgotnościomierz posiada interfejs Bluetooth do szybkiego przesyłania danych pomiarowych na odpowiednie urządzenie. Nie wymaga skomplikowanej obsługi – po wyborze rodzaju badanego materiału należy umieścić urządzenie na jego powierzchni, aby określić zawartość wilgoci w %.

 • Bezinwazyjna metoda pomiaru pomaga szybko odnaleźć źródło wilgoci
 • 12-cyfrowy wyświetlacz LED z matrycą punktową
 • Pomiar 62 typów materiałów: 56 rodzajów drewna i 6 materiałów budowlanych
 • Funkcja Auto Hold pozwala na zatrzymanie wartości pomiarowej na ekranie i sprawia, że użytkowanie jest bardziej komfortowe
 • Możliwość ustawienia alarmu dla danego poziomu wilgotności

Urządzenia doskonale nadają się do wykorzystania podczas remontów oraz podczas wszystkich zadań w budownictwie. Pozwalają na szybką lokalizację wilgoci przy wykorzystaniu pomiarów porównawczych, a dzięki interfejsowi Bluetooth (w przypadku modelu MoistureMaster Compact Plus) na szybkie przesyłanie danych pomiarowych.

Wskaźnik LED mokro / sucho: 12 kolorowych diod (zielony = suchy, żółty = wilgotny, czerwony = na mokro) zapewnia natychmiastowe informacje o badanym materiale oraz stopniu wilgotności lub suchości. Dodatkowo model Laserliner MoistureMaster Compact Plus umożliwia szybkie informowanie o mokrym materiale za pomocą alarmu: oprócz czerwonej diody LED, w przypadku mokrego materiału rozlegnie się sygnał ostrzegawczy.

Darmowa dostawa
Kupując wilgotnościomierz Laserliner MoistureMaster Compact Plus lub DampMaster Compact Plus nie musisz płacić za dostawę.