Nowy zasilacz laboratoryjny regulowany Statron 3231-10

Zasilacz laboratoryjny regulowany Statron 3231.10 to urządzenie o wysokich parametrach wyjściowych, które doskonale sprawdzi się w laboratoriach, warsztatach i zakładach produkcyjnych.

Ten  regulator napięcia jest bezstopniowym źródłem napięcia o wysokiej stabilności i niskiej rezystancji wewnętrznej. Regulator może działać zarówno jako stabilizator napięcia, jak i stabilizator prądu w zależności od rezystancji obciążenia. Różnorodne cechy urządzenia zapewnią  bezpieczne funkcjonowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne są stałe napięcia DC o niskiej rezystancji wewnętrznej lub prąd stały o wysokiej rezystancji wewnętrznej, w ięc w dziedzinie projektowania i rozwoju, produkcji i testowaniu.

Niezawodność działania

Solidna konstrukcja zasilacza Statron 3231.10 i technologia liniowa z oddzielnymi wyświetlaczami cyfrowymi LED do prezentowania aktualnego napięcia i prądu gwarantują niezawodną pracę.  

 

Bezpieczeństwo

Urządzenie posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem i utrzymuje zaprogramowane dane wyjściowe bez obciążenia.

Wyjście jest dostarczane z dwoma zabezpieczonymi gniazdami laboratoryjnymi 4 mm z oddzielnym wyłącznikiem. Gniazda wyjściowe można wyłączyć bez konieczności ponownego kontrolowanego włączania systemu po ponownym włączeniu.

Urządzenie jest odporne na zwarcia i posiada bardzo dobre właściwości regulacyjne.

 

Tryb cichej pracy

Technologia chłodzenia bez wentylatora umożliwia cichą pracę urządzenia. Zasilacz charakteryzuje się również niskim poziomem drgań.

 

Cechy charakterystyczne

  • Napięcie wejściowe: 230 V/AC
  • Maksymalny prąd wyjściowy: 6.4 A
  • Wymiary: 232 mm x 252 mm x 122 mm