Przyszłość edukacji jest ekscytująca, wymagająca i kształtowana przez cyfryzację. Nowe technologie, którymi dysponują dzisiejsi nauczyciele, to nie tylko Internet i multimedia. Drukarki 3D, elementy robotyki i programowania również pełnią ważną rolę w wielu aspektach nauczania. Wspieramy uczniów, studentów, nauczycieli i instytucje edukacyjne, oferując im nie tylko dostęp do inspirujących technologii, ale również usług specjalnych. Dzięki fachowej wiedzy i innowacyjnym produktom chcemy motywować do działania, tworzyć warunki sprzyjające rozwojowi oraz umożliwiać zdobywanie praktycznych umiejętności z zakresu techniki i elektroniki.

Wspieramy edukację na każdym etapie!

            

Stanowisko badawczo-dydaktyczne

Zobacz więcej

Biuro, IT, multimedia

Zobacz więcej

 Zestawy rozwojowe 

Zobacz więcej

 

 

             
             
             
             

Cyfryzacja edukacji? Z naszą technologią w sposób zrównoważony.

Cyfryzacja od kilku lat wkracza także do sektora edukacji – obecna sytuacja nie tylko przyśpieszyła ten proces, ale także podkreśliła wagę tematu.

Dostosowywanie edukacji do czasów, wprowadzanie uczniów w cyfrowy świat, szkolenie z obsługi najnowocześniejszych urządzeń - to współczesne wyzwania. W Conrad wspieramy instytucje edukacyjne, nauczycieli, uczniów i rodziców odpowiednimi usługami oraz bogatym asortymentem produktów. Razem osiągniemy kolejny poziom w dziedzinie innowacyjnej edukacji i cyfryzacji!


Rozwijaj umiejętności wykorzystując nowoczesne technologie!

W Conrad, dzięki naszej marce własnej VOLTCRAFT oferujemy prawie 1500 urządzeń odpowiednich dla laboratoriów pomiarowych i elektrycznych oraz sal warsztatowych w szkołach i na uczelniach. VOLTCRAFT od ponad 35 lat opracowuje urządzania z zakresu techniki pomiarowej oraz zasilania dla profesjonalistów, a także dla następnej generacji techników, mierzącej się z nowymi wyzwaniami. Multimetry, mierniki cęgowe, liczniki Geigera, zasilacze laboratoryjne, generatory funkcyjne i sygnałowe, urządzenia do pomiaru energii, a także oscyloskopy stanowią skuteczną pomoc w nauczaniu zarówno teorii, jak i praktyki. Dzięki naszej ofercie pirometrów i kamer termowizyjnych, uczniowie i studenci zobaczą niewidoczne dla oka zjawiska cieplne, a nowoczesna technologia pomiarowa pozwoli rozwinąć nowe umiejętności.