Urządzenie pomiarowe, testujące, sprawdzające w wyjątkowej cenie

Precyzyjny pomiar prądu, napięcia i innych parametrów elektrycznych jest częścią codziennego życia w wielu zawodach. Jednak w niektórych przypadkach środowisko znacznie się różni. W laboratorium stawiane są inne wymagania wobec urządzenia pomiarowego niż dla rzemieślników w terenie lub przy szkoleniu. 

Wszystkie produkty VOLTCRAFT posiadają wysokie standardy bezpieczeństwa, które od ponad 35 lat są mocno zakorzenione w DNA marki.

Zrealizuj teraz swoje długo skrywane pragnienie rozbudowy wyposażenia laboratorium. Dzięki aktualnym ofertom można oszczędzić budżet i jednocześnie nie musieć obchodzić się bez nowego sprzętu laboratoryjnego.

Tak, abyś mógł skupić się na swojej pracy. VOLTCRAFT opracowuje bezpieczne adaptery pomiarowe, kable i zaciski, aby optymalnie wspierać Ciebie w Twojej pracy. Zaprezentowane tutaj asortyment stanowi niewielką część z  bogatej oferty oryginalnych akcesoriów pomiarowych VOLTCRAFT.

Pomiar temperatury, wilgotności, natężenia światła, ciśnienia akustycznego, pola magnetycznego i jakości wody to tylko niektóre z parametrów środowiskowych, do których przyrządy pomiarowe VOLTCRAFT są wykorzystywane. Produktami promocyjnymi z tego segmentu są wybrane urządzenia z bogatej oferty aparatury do pomiaru środowiska.

Nie bez powodu profesjonalna technologia ładowania dla modelarstwa pochodzi od tego samego producenta, który jest uznawany za specjalistę w zakresie ogólnej techniki ładowania, techniki pomiarowej i zasilania.