GEDORE. Jedna marka - dwie silne linie

Marka GEDORE oznacza najwyższą jakość, wydajność i niezawodność oraz oferuje rozwiązania dla każdego, kto potrzebuje wysokiej jakości, inteligentnie wykonanych narzędzi, które wspierają jego bezpieczeństwo. Od 2018 roku Grupa GEDORE nosi dwie linie produktów pod znaną na całym świecie marką: GEDORE i GEDORE red. W ten sposób producent wypełnia obietnicę GEDORE, aby zaoferować każdemu klientowi odpowiednie narzędzie ręczne do jego indywidualnych wymagań i potrzeb. GEDORE spełnia wymagania przemysłu i handlu: z wysokiej jakości narzędziami, które często przewyższają normę, z produktami na zamówienie i specjalnymi. Wraz z wprowadzeniem drugiej linii produktów, GEDORE red, połączyły się produkcja, jakość i potrzeby rynku. Dzięki skupieniu się na tym, co najważniejsze i inteligentnemu podejściu do rozwiązań, GEDORE red oferuje niezawodne narzędzia profesjonalne, które są mądrym wyborem dla majsterkowiczów, nie rezygnując z obietnicy wydajności.

 

 

GEDORE oznacza uniwersalną, kompleksową ofertę wysokiej klasy narzędzi, narzędzi specjalnych oraz - na życzenie klienta - indywidualnych rozwiązań do różnorodnych, bezpiecznych, profesjonalnych zastosowań w przemyśle i handlu. Produkty reprezentują sprawdzoną jakość GEDORE, która w niektórych przypadkach wykracza również poza normę DIN.
GEDORE red łączy filozofię jakości z inteligentnym podejściem do rozwiązań i koncentracją na tym, co najważniejsze. Produkty skierowane są do użytkowników, którzy cenią sobie niezawodne narzędzia, sprytne rozwiązania i wartość dobrej marki.

 

 

 GEDORE. Tradycyjny producent z jednym z najszerszych asortymentów w Europie.

 
Narzędzia dynamometryczne Narzędzia nasadowe Narzędzia do wkręcania Bity

 

Zestawy narzędzi Przechowywanie narzędzi Narzędzia udarowe/montażowe Szczypce

 

Ściągacze Specjalne narzędzia samochodowe Narzędzia udarowe Obróbka mechaniczna

 

BHP Narzędzia do pomiaru/oznaczania/testowania Narzędzia do gięcia i obróbki rur Ściągacze izolacji

 

Imadła Inne narzędzia Oświetlenie