Technika to... Conrad

Conrad jest globalnym dostawcą produktów, usług, rozwiązań z zakresu techniki i elektroniki dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Łączy produkty wysokiej jakości, nowe technologie oraz usługi, by zapewnić wszystkim klientom profesjonalną obsługę.

Centrum logistyczne Conrad

Nieustanny rozwój i ponad 90-letnia tradycja

Conrad jest rodzinną firmą, która została założona w Berlinie w 1923 roku. Główna siedziba od 1946 roku znajduje się w Hirschau, w Niemczech. Conrad w Polsce działa od 2010 roku. Dostarcza szeroki zakres wysokiej jakości markowych produktów. W ofercie znajdują się produkty marek znanych na całym świecie, a także produkty marek własnych tworzone we własnym Centrum Technologii Conrad.

Conrad - partner dla biznesu

 • Asortyment w Niemczech liczy ponad 800 000 produktów i jest ciągle rozszerzany.
 • Certyfikowany system zarządzania jakością wg ISO 9001: 2015
 • Unikalny asortyment i najwyższa jakość
 • Usługi specjalne: serwis kalibracji, serwis PCB, druk 3D, cięcie kabli na miarę, B2B Plus
 • Nowoczesna strona internetowa: karty katalogowe do produktów, informacje o nowościach, nowe funkcjonalności:  prezentacja cen netto i brutto, stan magazynowy w czasie rzeczywistym, tworzenie list zakupowych, wycena listy BOM oraz zapytanie ofertowe online (RFQ)
 • Pomoc techniczna - wiedza ekspercka, wsparcie w doborze odpowiednich produktów
 • Profesjonalna obsługa - natychmiastowe wyceny telefoniczne, możliwość dostawy kompletnej lub częściowej itd.
 • Odroczone terminy płatności
 • 90 000 produktów w opakowaniach przemysłowych przystosowanych do potrzeb produkcyjnych
 • Jedyna w Europie strefa EPA z atestem TÜV
 • 100% bezpieczeństwa - zamówienia internetowe w Conrad Group to wygoda i całkowite bezpieczeństwo

Rozwiązania zakupowe 

 

Konto handlowe

Konto handlowe
 

To rozwiązanie ułatwiające proces zakupowy, zwiększające kontrolę nad wydatkami firmy oraz zapewniające indywidualne warunki handlowe. Uzupełnij formularz i zaczekaj na weryfikację.

Dowiedz się więcej!

Zapytanie ofertowe RFQ / Wycena listy produktów BOM

Zapytanie ofertowe RFQ
Wycena listy produktów BOM

To najprostszy sposób na uzyskanie informacji o kosztach zakupu produktów potrzebnych do realizacji Twojego projektu. Oferujemy sprawną wycenę oraz dobór alternatywnych produktów.

Dowiedz się więcej!

Odroczony termin płatności

Odroczony termin płatności

Przyznawany jest po indywidualnych ustaleniach z klientem i zależy od wielkości i regularności zakupów w naszej firmie. Jeśli chcesz skorzystać z odroczonego terminu płatności wypełnij formularz i poczekaj na weryfikację.

Dowiedz się więcej!

OCI / Punch out

OCI / Punch out

Ustanawia bezpośrednie połączenie między stroną internetową dostawcy, a systemem zamówień klienta. Zapewnia automatyczne wysłanie zamówienie za pośrednictwem OCI lub EDI i szybki dostęp do aktualnej oferty produktowej.

Dowiedz się więcej!

EDI

EDI

Rozwiązania dla firm z własnym systemem zakupowym usprawniające przesyłanie zamówień i faktur. Zapewnij sobie dostęp do ponad 750 000 produktów z ceną wraz z rabatem oraz redukcję kosztów obsługi administracyjnej.

Dowiedz się więcej!

eKatalogi

eKatalogi

To spersonalizowana oferta przygotowana dla firm w formie pliku XML, bądź CSC/XLSX. Twoja firma może je zaimplementować z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania lub przy udziale zewnętrznego operatora, np. Ariba, Oracle, Simple System.

Dowiedz się więcej!

Usługi specjalne

 

Zlecenia terminowe

Planowanie zamówień i dostarczanie w dogodnym terminie poszczególnych produktów oraz faktur. Sprawdź możliwe opcje: Forward order, scheduled order, call-off-order.

Więcej informacji

Serwis kalibracji

Kalibracja ISO lub DAkkS obejmuje zarówno nowe urządzenia, jak i wcześniej zakupione. W Conrad znajdziesz także szeroki asortyment skalibrowanych urządzeń.

Więcej informacji
 

Konfigurator kabli

Skonfiguruj własne kable za pomocą narzędzia online. Dzięki współpracy z Coax24 i Litze24 nasza usługa umożliwia montaż kabli przy użyciu ponad tysiąca różnych wtyków.

Więcej informacji

Serwis PCB

To idealne rozwiazanie do produkcji płytek drukowanych. Niezależnie od tego, czy jest to pojedyncza płytka do prototypowania, czy partia do produkcji na małą skalę.

Więcej informacji

Projektowanie PCB

Zrealizuj pomysły dzięki zaawansowanym i łatwym w użyciu narzędziom oprogramowania Eagle.
Wybierz pakiet najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom!

Więcej informacji
 

Druk 3D

Wydrukujemy Twoje elementy na przemysłowych drukarkach 3D i wyślemy je do Ciebie. Usługę realizujemy we współpracy Trinckle 3D.

Więcej informacji

Conrad Connect

Monitoruj i kontroluj wszystkie inteligentne urządzenia w Twoim domu, a także twórz własne unikalne inteligentne aplikacje.

Więcej informacji

 

 

Nowoczesne Centrum Logistyczne

Centrum logistyczne Conrad w Wernberg-Köblitz jest jednym z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych w Europie. Z magazynu w Wernberg wysyłanych jest do 100 000 paczek dziennie do 150 krajów na świecie.

 

Conrad – dowiedz się więcej