FINDER – switch to the future

FINDER, jako jedna z wiodących firm w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży przekaźników elektromechanicznych, przekaźników czasowych, pomiarowych i monitorujących, zapewnia klientom bezpośredni kontakt dzięki 22 oddziałom w Europie, Ameryce i Azji oraz ponad 80 przedstawicielstwom na całym świecie.

FINDER oferuje produkty wyprodukowane w Europie (we Włoszech, Francji i Hiszpanii), zapewniając wysoką jakość i idealne warunki dla pracowników. Zgodnie z mottem "Switch to the future" produkty FINDER upraszczają instalację, gwarantują klientom bezpieczeństwo i przyczyniają się do postępu technicznego i przyjazności dla środowiska dzięki odnawialnym źródłom energii. 

Firma FINDER od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych komponentów elektromechanicznych i elektronicznych, które znajdują zastosowanie w sektorach mieszkaniowym, handlowym, usługowym oraz przemysłowym. Portfolio firmy obejmuje ponad 14.500 różnorodnych produktów, spełniających potrzeby najróżniejszych zastosowań: od komponentów niezbędnych w automatyce, po urządzenia reagujące na zmiany prądu elektrycznego, temperaturę, poziom wody czy intensywność oświetlenia. Wszystko to świadczy o bogatym doświadczeniu i zaangażowaniu Finder w dostarczanie rozwiązań na miarę współczesnych wyzwań technologicznych.

      

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-tablerating-stars star tooltip warning wishlist