Renkforce jest wiodącym producentem wysokiej jakości innowacyjnych produktów służących udoskonaleniu życia. Marka od 2011 roku wprowadza najnowsze technologie i jednocześnie oferuje produkty o doskonałym stosunku ceny do jakości. Renkforce jest dowodem na to, że technologia powinna służyć ludziom, pomóc w codziennych obowiązkach i sprawić, by były łatwiejsze. Twoje opinie są ważnym impulsem do ulepszenia wszystkich produktów, ich dalszego rozwoju lub nawet stworzenia zupełnie nowych modeli. Razem z Państwem rozwijamy produkty przez ludzi dla ludzi.

Drukarki Renkforce 3D wykonane są w Niemczech i opracowane przez wewnętrzne Centrum Technologii Conrad. Pozwalają na szybkie i efektywne wytwarzanie prototypów opartych na modelach, części zamiennych i wszelkiego rodzaju elementów 3D. Zdecydowana większość portfolio Renkforce w zakresie komputerów i akcesoriów obejmuje komputery jednopłytkowe, płytki rozszerzające Raspberry Pi, huby USB, rozdzielacze portów i produkty technologii sieci dla fanów technologii.

Produkty Renkforce  mają za zadanie pomóc Ci zaoszczędzić energię, więc warto sprawdzić naszą ofertę gniazd bezprzewodowych oraz wyłączników czasowych. W asortymencie marki znajdziesz także gadżety z każdej dziedziny multimediów do Twojego domu: radia internetowe, odbiorniki audio z technologią Bluetooth, wzmacniacze, głośniki oraz kable i akcesoria. Termohigrometry, stacje pogodowe, zegary, jak i urządzenia zwiększające bezpieczeństwo sprawią, że komfort życia w domu będzie większy.

Oszczędzaj prąd tam, gdzie to możliwe. Śledź rzeczywiste zużycie energii. Poszerz swoje gospodarstwo domowe o odpowiednie produkty, czy to czujniki ruchu, listwy zasilające, termostaty czy wyłączniki pośrednie - tutaj znajdziesz to, czego szukasz.

Zobacz nasze topsellery marki Renkforce

      

      

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-tablerating-stars star tooltip warning wishlist