Wiodący producent rozwiązań w obszarze zasilania, automatyki, sterowania przemysłowego i czujników maszyn. Szeroki wybór urządzeń z działu automatyki, od zabezpieczeń i styczników po sygnalizację, sterowniki PLC, do przemienników częstotliwości, pozwala dobrać odpowiednie sterowanie dla małych urządzeń, jak i dla dużych skomplikowanych aplikacji. Ergonomiczne i solidne przyciski, przełączniki, wyłączniki bezpieczeństwa, lampki serii Harmony gwarantują niezawodność pracy maszyn i linii produkcyjnych. Elementy akustyczne i optyczne są łatwe do zainstalowania i umożliwią szybką reakcję pracowników na błędy. 

Schneider Electric kieruje się wszechstronną wiedzą techniczną i jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań w przemyśle.  Skalowalna technologia sterowania jest podstawą elastycznych i energooszczędnych rozwiązań w technice sterowania i automatyzacji zarówno maszyn, jak i fabryk.

Oferta obejmująca zarówno elementy techniki przełączania, jak i złożone systemy, pozwala  sprostać wymagającym potrzebom w zakresie rozwiązań przemysłowych.

Sprawdź ponad 12 000 produktów i dobierz odpowiednie elementy automatyki, techniki sterowania i techniki sygnalizacyjnej!

Sprostaj wyzwaniom przyszłości z rozwiązaniami marki Schneider Electric!

  
 

      

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-tablerating-stars star tooltip warning wishlist