Narzędzia które inspirują

Marka STAHLWILLE od ponad 160 lat uznawana jest za symbol najwyższej jakości narzędzi. Od momentu założenia przez Eduarda Wille do dziś niezmienną misją jest tworzenie narzędzi, które wyznaczają standardy.  

Made in Germany" brzmi imponująco i wyraźnie odzwierciedla dążenie do innowacji oraz zrozumienia potrzeb rynku i klientów. Stahlwille oferuje szeroki wachlarz produktów, od tradycyjnych narzędzi ręcznych aż po zaawansowane rozwiązania sieciowe. Kluczem do sukcesu na konkurencyjnym rynku jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, które są precyzyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. 

Zalety kluczy dynamometrycznych STAHLWILLE


Elastyczny system prętów

Mechaniczne klucze dynamometryczne STAHLWILLE charakteryzują się systemem zwalniającym o niskim zużyciu z prętem gnącym. W przeciwieństwie do konwencjonalnych kluczy dynamometrycznych ze sprężynami spiralnymi, pręt gnący nie jest wstępnie obciążony po odciążeniu, co oznacza, że sprężyna nie musi być resetowana do "0".


Podwójny sygnał zatrzymania 

Mechaniczne klucze dynamometryczne dają wyraźnie wyczuwalny i słyszalny sygnał po osiągnięciu ustawionej wartości.  To narzędzia niezwykle odporne na zużycie mechaniczne.


Szybka regulacja

Szybka i łatwa regulacja momentu obrotowego. W zależności od modelu, moment zwalniający można ustawić szybko i bezpiecznie za pomocą łatwego w obsłudze elementu regulacyjnego z wgłębieniem na kciuk lub pierścienia ze skalą.

Kategorie produktów

Klucze dynamometryczne

Końcówki klucza

Zestawy kluczy płaskich

Zestawy kluczy nasadowych

Grzechotki

Zestawy wkrętaków

Wkrętaki dynamometryczne

Skrzynki narzędziowe

Topsellery

Zestaw kluczy płaskich podwójnych Stahlwille

Zestaw kluczy podwójnych ELECTRIC, w zwijanym etui, 15-częściowy. Wykonany ze stali chromowo-niklowej, chromowany na powierzchni. Zestaw w zwijanej torbie narzędziowej z zapięciem na rzep z bardzo wytrzymałego materiału.

Nóż uniwersalny Stahlwille 77621001

Ostrze regulowane za pomocą przesuwanego przycisku. Wymienne ostrza można przechowywać w rękojeści. Wymiana ostrza bez użycia narzędzi z otworem do zawieszania. Nadaje się do cięcia kartonu, gumy, skóry, drewna itp.. Korpus z odlewanego ciśnieniowo cynku

Szczypce do pomp wodnych Stahlwille 6515

Z wstawionym przegubem. Regulacja w 4 kierunkach. Zabezpieczenie przed zacinaniem się. Stal chromowo-wanadowa

 

Polecane produkty

      

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-tablerating-stars star tooltip warning wishlist