Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Rodzaj produktu
Filament do drukarek 3D1452
Pakiet filamentu5
Cena
zł - zł
Marka
Spectrum Filaments475
Polymaker396
BEDROCK 3D140
Fiberlogy78
Maertz78
Renkforce67
Recreus57
UltiMaker42
Verbatim35
RAISE3D28
3D Xtech18
Anycubic18
ESUN10
myFirst5
XYZprinting5
Festool2
Proto-Pasta2
3Doodler1
Kolor filamentu
czarny239
niebieski168
biały150
czerwony131
zielony112
szary99
naturalny74
żółty70
pomarańczowy67
srebrny32
różowy31
przeźroczysty28
Czarny25
głęboka czerń25
złoty23
brązowy22
beżowy20
biel polarna19
ciemno-szary19
liliowy19
fioletowy17
limonkowa zieleń16
pastelowy16
Zielony15
navy blue15
ciemnoszary14
krwista czerwień14
lwia pomarańcza14
bahama yellow12
arktyczna biel10
granatowy10
srebrna gwiazda10
cielisty9
jasnoniebieski9
jasnozielony9
Żółty9
Pacific Blue8
brąz8
półprzezroczysty8
limonkowy7
niebiesko-zielony7
przejrzysty7
Nagi6
Traffic Black6
Tęcza6
jasnoszary6
leśna zieleń6
marmurowy6
turkusowy6
Jasnoszary5
Jasnozielony5
Skórka 15
Sygnał biały5
Szary5
Traffic Red5
czarny (matowy)5
glow green5
metaliczny5
miedziany5
pacyfic blue5
Krwistoczerwony4
Przezroczysty niebieski4
Zielony wojskowy4
baby blue4
ciemnozielony4
czysta biel4
pink panther4
Ciemnoniebieski3
Fluor3
Jasny niebieski3
Niebieski spożywczy3
Niebieskie niebo3
Polymaker Teal3
Power Tool Green3
Przezroczysty czerwony3
Srebrny3
Turkusowy3
biały (matowy)3
błękitny3
czerwony, ciemny3
karbonowy3
kość słoniowa beżowa3
naturalny biały3
oliwkowo zielony3
signal white3
smoczy czerwony3
srebrny (metaliczny)3
szary błyszczący3
Bawełna biała2
Beż wojskowy2
Brąz orzechowy2
Błękit Islandii2
Ciemnozielony2
Fluorescencyjne2
Glow Blue2
Karmazynowa czerwień2
Latte Beżowy2
NARZĘDZIA ELEKTRYCZNE – NIEBIESKIE2
Neo Red2
Neon przezroczysty UV2
Neonowa zieleń UV2
Neonowy pomarańczowy UV2
Niebieski gwieździsty pył2
Pastelowa mięta2
Prawdziwa żółć2
Sakura różowy2
Siarka Żółta2
Srebrna stal2
Szary granitowy2
Szary kopalny2
Szary przemysłowy2
Szary wulkaniczny2
Szmaragdowa zieleń2
Telegrey2
Wiosna2
Wschód słońca2
Zamglony pomarańczowy2
Zielony liść2
Zielony trawiasty2
Złoto Aurora2
Złoto Azteków2
aluminiowy2
antracytowo-szary2
błękitna laguna2
cameleon2
cappuchino2
czarny głęboki2
czekoladowy brąz2
czerwonego wina2
czerwony (matowy)2
czerwony (przezroczysty)2
electric blue2
flamingo2
indygo2
khaki2
koralowy2
kości słoniowej2
lawendowy2
lawendowy fiolet2
lazurowy niebieski2
marchewka pomarańczowa2
miętowy2
niebieski (przezroczysty)2
niebieski stalowy2
niebieski szafirowy2
pastelowy turkus2
pearl white2
perłowe złoto2
perłowy2
perłowy brąz2
pomarańczowy neonowy2
prawdziwa czerwień2
przezroczysty pomarańczowy2
rdzawa miedź2
rose gold2
srebrno-szary2
stone2
szary (matowy)2
szary antracyt2
szmaragdowy2
turkusowy pastelowy2
wielobarwny2
zielono-żółty2
zielony (przezroczysty)2
zielony neonowy2
żółty (matowy)2
żółty błyszczący2
Aluminium Srebro1
Ametystowy fiolet1
Aqua1
Aqua Blue1
Arktyczny turkusowy1
Bankiet1
Barwinek1
Beluga1
Bright Green1
Brąz cynamonowy1
Brązowy mundur1
Brązowy orzechowy1
Brązowy wojskowy1
Brązowy ziemny1
Burgundia1
Błyszcząca czerwień1
Błękitny1
Błękitny horyzont1
Cegła marmurowa1
Chrom1
Chwalebne złoto1
Ciemna epoka kamienia1
Ciemnooliwkowy1
Ciemnozielony wojskowy1
Ciemny szaro-zielony1
Cukierkowy błękit1
Cytrynowożółty1
Czarny cień1
Czarny węgiel drzewny1
Czerwone serce1
Czerwone wino1
Czerwony techniczny1
Czerwony wojskowy1
Czysta czerwień1
Drewno1
Drewno brązowe1
Dämmerung1
ELEKTRONARZĘDZIE CIEMNOZIELONE1
ELEKTRONARZĘDZIE TURKUSOWE1
Electric Indigo1
Fioletowy wojskowy1
Galaxy Black1
Galaxy Dark Blue1
Galaxy Dark Red1
Gradient tropikalny1
Gwiezdna kometa1
Gwiezdny Jowisz1
Gwiezdny Mars1
Gwiezdny Merkury1
Gwiezdny Neptun1
Gwiezdny zmierzch1
Hafer1
Iron Grey1
Jadeit1
Jagody mieszane1
Jasnozielony wojskowy1
Jasny kość słoniowa1
Jungle Green1
Kamienny błękit1
Kamienny niebieski1
Karaiby1
Korona1
Kwarc Różowy1
Lava Red1
Lawenda1
Lawendowy fiolet1
Lazurowy1
Lodowiec1
Lotos różowy1
Lód gradientowy1
Marmur Piaskowiec1
Marmur Wapień1
Meteor Gwiezdny1
Mglisty fiolet1
Mgławica Gwiezdne Światło1
Mosiądz1
Mrożone jagody1
Naturalny pomarańczowy UV1
Neon-Magenta (fluoreszierend)1
Niebieski indygo1
Niebieski wojskowy1
Niełagodny żółty1
Ogień gradientowy1
Owies1
Pastelowa brzoskwinia1
Pastelowa tęcza1
Pastelowe cukierki1
Pastelowy arbuz1
Pastelowy banan1
Pastelowy barwinek1
Pastelowy błękit1
Pastelowy liliowy1
Pastelowy lód1
Pastelowy orzeszek ziemny1
Performance Blue1
Peridot Green1
Perłowy szary1
Piasek Khaki1
Pikantna miedź1
Power Tool Red1
Power Tool Teal1
Power Tool Yellow1
Przezroczyste złoto1
Przezroczysty w kolorze bordowym1
Przezroczysty w kolorze granatowym1
Przezroczysty w kolorze pomarańczowym1
Przezroczysty zielony1
Przezroczysty żółty1
Przypadek1
Pustynna burza1
Rubinowo czerwony1
Róż pastelowy1
Sage Green1
Savannah Żółty1
Shadow Orange1
Shadow Red1
Skórka 21
Skórka 31
Stalowa szarość1
Stalowy błękit1
Stalowy szary1
Sunrise Orange1
Sunset1
Suwerenny1
Sygnalizator1
Szary metaliczny1
Szary popielaty1
Taffi różowy1
Tan1
Tropikalna zieleń1
Tęcza gradientowa1
Wyciszona biel1
Wyciszona czerwień1
Wyciszona zieleń1
Wyciszony fiolet1
Wyciszony niebieski1
Yin-Yang1
Zawrót głowy1
Zieleń dżungli1
Zielone jabłko1
Zielony oliwkowy1
Zima1
Zimna biel1
Zmierzch1
Zorza polarna1
atmosferyczny niebieski1
biały (RAL 9003)1
brzoskwiniowy1
brąz orzechowy1
błękit królewski1
chrom1
chryzokola zielona1
ciemnoszary (matowy)1
ciemny zielony1
coctail zielony1
crimson1
cyjan1
czarny (musujący)1
czarny/biały1
czarodziej indygo1
czarodziejski węgiel1
czekoladowy brązowy1
czerwony flaming1
czerwony neonowy1
czysty pomarańczowy1
dalia żółta1
dark purple1
denim1
drewno1
drewno brązowe (matowe, satynowe)1
dębowy1
electric Yellow1
fiolet kosmetyczny1
fluo orange1
fluo yellow1
fluo zielony1
fox orange1
glow1
gołąb niebieski1
granatowy (musujący)1
heban1
holland czerwony1
inox1
jasny łosoś1
karaibski niebieski1
karminowy czerwony1
krem cytrynowy1
kremowy1
liliowy (matowy)1
matowy1
miedź (metaliczny)1
morela pomarańczowa1
moro1
mosiądz1
multikolor1
niebieski (matowy)1
niebieski błyszczący1
niebieski pastelowy1
niebieski, lodowy1
oberżynowy1
oliwkowo zielony (matowy)1
oliwkowy1
onyksowy1
oregano zielone1
orzech włoski1
perłowy szary1
piaskowiec1
pomarańczowy (matowy)1
pomarańczowy błyszczący1
pomarańczowy błyszczący (matowy)1
pomarańczowy neonowy (fluorescencyjny)1
przezroczysty żółty1
royal blue1
róża bonbon1
różowy pastel1
różowy pastelowy1
signal blue1
signal red1
srebrno-szary (metalik)1
srebrny (błyszczący)1
stalowy1
stare złoto1
sterling silver1
sygnał fioletowy1
szafirowy blue1
szaro-zielony1
szary marmurowy1
wiśniowa czerwień1
woda niebieska1
wodny niebieski1
zielony (fotoluminescencyjny)1
zielony (matowy)1
zielony butelkowy1
Materiał filamentu
PLA553
PETG158
filiament elastyczny102
TPU92
ABS82
PLA Pro77
ASA46
PLA matowy30
PET28
TPE27
PCTG24
PLA brokat24
PLA półmatowy22
PP17
PP (Polipropylen)17
PLA+16
ESD PLA15
Tough PLA15
HT-PLA14
PC (Poliwęglan)14
Związek PLA13
HT-PLA-GF9
PA (Poliamid)8
LW-PLA7
PA127
PA67
PA6-GF7
PEBA7
Materiał pomocniczy6
PVB6
BVOH5
HIPS5
PCL5
PC\ABS5
PETG/PTFE5
PVA5
PA12 GF4
PA12-CF4
PLA-CF4
Związek PETG4
PA6-CF3
PET-CF15 (Carbon)3
PETG ESD3
ABS+GF2
CPE+2
ESD FLEX2
PA612-CF2
PA612-ESD2
PAHT2
PCTG+CF2
PCTG+GF2
PETG Carbon2
PETG-rCF2
PLA Zmiana koloru UV2
PPS-CF2
PPS-GF2
PolyCast2
rPET2
ASA+AF1
CPE1
ESD ABS1
ESD PC1
PA-Nylon1
PA6-CF15 (Carbon)1
PC/PTFE1
PEKK1
PET-CF1
PLA Carbon1
PLA Glow+1
PLA Termozmienny kolor1
PLA magnetyczny1
PPA1
PPA Support1
PVDF1
Waga
kg - kg
01
1 kg65
2.500 g1
3 kg1
90 g2
250 g29
350 g3
500 g128
500 kg1
600 g8
700 g9
750 g214
7506
800 g13
8001
850 g29
1000 g824
100011
1000 kg/m2
2000 g23
2500 g19
3000 g28
4000 g1
4500 g16
5000 g2
8500 g2
Średnica filamentu
Właściwości materiału filamentu
Najczęściej wyszukiwane kategorie:
Nowości i promocje

Filamenty Do Drukarek 3d

1457 Wyniki wyszukiwania

Polymaker FB03002 Fiberon™ PETG-ESD Filament do drukarek 3D PETG ESD Bezpieczeństwo ESD 1.75 mm 3000 g czarny  1 szt.

Polymaker FB03002 Fiberon™ PETG-ESD Filament do drukarek 3D PETG ESD Bezpieczeństwo ESD 1.75 mm 3000 g czarny 1 szt.

Dostawa w pt. 16.10
1049,00 zł
brutto,
1kg = 349,67 zł
Filament do drukarek 3D PETG ESD Polymaker FB03001, Średnica filamentu: 1.75 mm, 500 g, czarny

Filament do drukarek 3D PETG ESD Polymaker FB03001, Średnica filamentu: 1.75 mm, 500 g, czarny

101 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
209,00 zł
brutto,
1kg = 418,00 zł
Polymaker FM01001 Fiberon™ PPS-CF10 Filament do drukarek 3D PPS-CF Wzmocniony włóknem węglowym, odporny na chemikalia, żaroodporne, Odporność na pełzanie, zmniejszający palność, Duża sztywność, odporny na promienie UV 1.75 mm 500 g czarny  1 szt.

Polymaker FM01001 Fiberon™ PPS-CF10 Filament do drukarek 3D PPS-CF Wzmocniony włóknem węglowym, odporny na chemikalia, ż

37 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
379,00 zł
brutto,
1kg = 758,00 zł
Verbatim 55953 55953 Filament do drukarek 3D PP (Polipropylen) Duża sztywność, Wysoka wytrzymałość na rozciąganie 2.85 mm 500 g naturalny  1 szt.

Verbatim 55953 55953 Filament do drukarek 3D PP (Polipropylen) Duża sztywność, Wysoka wytrzymałość na rozciąganie 2.85 m

5 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
179,00 zł
brutto,
1kg = 358,00 zł
UltiMaker Filament do drukarek 3D Tough Tough PLA odporny na uderzenia 2.85 mm czarny 750 g

UltiMaker Filament do drukarek 3D Tough Tough PLA odporny na uderzenia 2.85 mm czarny 750 g

114 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
259,00 zł
brutto,
1kg = 345,33 zł
Polymaker 70820 PolyTerra PLA Filament do drukarek 3D PLA niższa zawartość tworzyw sztucznych 1.75 mm 1000 g czarny (matowy)  1 szt.

Polymaker 70820 PolyTerra PLA Filament do drukarek 3D PLA niższa zawartość tworzyw sztucznych 1.75 mm 1000 g czarny (mat

379 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
83,99 zł
brutto,
1kg = 83,99 zł
Filament do drukarek 3D ASA Polymaker PF01001, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, czarny

Filament do drukarek 3D ASA Polymaker PF01001, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, czarny

Dostępne wkrótce
149,00 zł
brutto,
1kg = 149,00 zł
Polymaker PF01002 PolyLite Filament do drukarek 3D ASA odporny na promienie UV, odpornY na warunki atmosferyczne, żaroodporne 1.75 mm 1000 g biały  1 szt.

Polymaker PF01002 PolyLite Filament do drukarek 3D ASA odporny na promienie UV, odpornY na warunki atmosferyczne, żarood

70 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
159,00 zł
brutto,
1kg = 159,00 zł
Filament do drukarek 3D PLA Pro Renkforce RF-4511188, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, czarny

Filament do drukarek 3D PLA Pro Renkforce RF-4511188, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, czarny

1404 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
119,00 zł
brutto,
1kg = 119,00 zł
Filament do drukarek 3D PC/PTFE Spectrum Filaments 80540, Średnica filamentu: 1.75 mm, 750 g, naturalny, naturalny

Filament do drukarek 3D PC/PTFE Spectrum Filaments 80540, Średnica filamentu: 1.75 mm, 750 g, naturalny, naturalny

2 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
329,00 zł
brutto,
1kg = 438,67 zł
Filament do drukarek 3D PETG Polymaker PB05001, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, Czarny, czarny

Filament do drukarek 3D PETG Polymaker PB05001, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, Czarny, czarny

44 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
92,99 zł
brutto,
1kg = 92,99 zł
<br>  Filament do drukarek 3D<br>  XYZprinting<br>  PLA<br>  1.75 mm<br>  żółty<br>  600 g<br>  Junior<br>

Filament do drukarek 3D XYZprinting PLA 1.75 mm żółty 600 g Junior

1 Sztuki w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
129,00 zł
brutto,
1kg = 215,00 zł
Polymaker FG08001 Fiberon Filament do drukarek 3D PA612-ESD Bezpieczeństwo ESD, Odporny na wysokie temperatury 1.75 mm 500 g czarny  1 szt.

Polymaker FG08001 Fiberon Filament do drukarek 3D PA612-ESD Bezpieczeństwo ESD, Odporny na wysokie temperatury 1.75 mm 5

1 Sztuki w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
309,00 zł
brutto,
1kg = 618,00 zł
Nowość
Fiberlogy 3S-PA12-BLACK-100-175 Nylon PA12 Filament do drukarek 3D PA12 odporny na chemikalia, żaroodporne 1.75 mm 1000 g Czarny, czarny  1 szt.

Fiberlogy 3S-PA12-BLACK-100-175 Nylon PA12 Filament do drukarek 3D PA12 odporny na chemikalia, żaroodporne 1.75 mm 1000

Dostawa w śr. 14.10
309,00 zł
brutto,
1kg = 309,00 zł
Filament do drukarek 3D PLA matowy Polymaker PA04007, Średnica filamentu: 1.75 mm, 3000 g, czarny (matowy)

Filament do drukarek 3D PLA matowy Polymaker PA04007, Średnica filamentu: 1.75 mm, 3000 g, czarny (matowy)

18 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
279,00 zł
brutto,
1kg = 93,00 zł
Filament do drukarek 3D PLA UltiMaker PLA - M0751 Black 750 - 211399, Średnica filamentu: 2.85 mm, 750 g, czarny

Filament do drukarek 3D PLA UltiMaker PLA - M0751 Black 750 - 211399, Średnica filamentu: 2.85 mm, 750 g, czarny

133 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
209,00 zł
brutto,
1kg = 278,67 zł
Filament do drukarek 3D PLA 3D Xtech PLA2010750BK0, Średnica filamentu: 1.75 mm, 750 g, czarny

Filament do drukarek 3D PLA 3D Xtech PLA2010750BK0, Średnica filamentu: 1.75 mm, 750 g, czarny

32 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
519,00 zł
brutto,
1kg = 692,00 zł
Filament do drukarek 3D ASA Polymaker PF01037, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, ciemnoszary

Filament do drukarek 3D ASA Polymaker PF01037, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, ciemnoszary

71 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
169,00 zł
brutto,
1kg = 169,00 zł
Filament do drukarek 3D PLA UltiMaker PLA - M0751 Silver Metallic 750 - 211399, Średnica filamentu: 2.85 mm, 750 g, srebrny (metaliczny)

Filament do drukarek 3D PLA UltiMaker PLA - M0751 Silver Metallic 750 - 211399, Średnica filamentu: 2.85 mm, 750 g, sreb

79 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
209,00 zł
brutto,
1kg = 278,67 zł
Nowość
Recreus FB175500 Filaflex 82A Filament do drukarek 3D TPU, filiament elastyczny elastyczny, niski poziom zapachu, odporny na chemikalia 1.75 mm 500 g Czarny, czarny  1 szt.

Recreus FB175500 Filaflex 82A Filament do drukarek 3D TPU, filiament elastyczny elastyczny, niski poziom zapachu, odporn

19 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 04.11
159,00 zł
brutto,
1kg = 318,00 zł
Polymaker 70822 PolyTerra PLA Filament do drukarek 3D PLA niższa zawartość tworzyw sztucznych 1.75 mm 1000 g biały (matowy)  1 szt.

Polymaker 70822 PolyTerra PLA Filament do drukarek 3D PLA niższa zawartość tworzyw sztucznych 1.75 mm 1000 g biały (mato

257 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
83,99 zł
brutto,
1kg = 83,99 zł
Filament do drukarek 3D ASA Renkforce RF-6838910, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1 kg, czarny

Filament do drukarek 3D ASA Renkforce RF-6838910, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1 kg, czarny

8 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
129,00 zł
brutto,
1kg = 129,00 zł
Filament do drukarek 3D PETG Spectrum Filaments 80057, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, arktyczna biel, biały, biały

Filament do drukarek 3D PETG Spectrum Filaments 80057, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, arktyczna biel, biały, biały

3 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
119,00 zł
brutto,
1kg = 119,00 zł
Polymaker PA11002 PA11002 Filament do drukarek 3D PLA, PLA matowy Matt, PLA z recyklingu 2.85 mm 1000 g czarny PolyTerra™ Edition-R 1 szt.

Polymaker PA11002 PA11002 Filament do drukarek 3D PLA, PLA matowy Matt, PLA z recyklingu 2.85 mm 1000 g czarny PolyTerra

26 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
109,00 zł
brutto,
1kg = 109,00 zł
Filament do drukarek 3D PA (Poliamid) UltiMaker 236923, Średnica filamentu: 2.85 mm, 750 g, czarny

Filament do drukarek 3D PA (Poliamid) UltiMaker 236923, Średnica filamentu: 2.85 mm, 750 g, czarny

Dostawa w śr. 14.10
499,00 zł
brutto,
1kg = 665,33 zł
Filament do drukarek 3D PVDF 3D Xtech PVD1010750N, Średnica filamentu: 1.75 mm, 750 g, naturalny, naturalny

Filament do drukarek 3D PVDF 3D Xtech PVD1010750N, Średnica filamentu: 1.75 mm, 750 g, naturalny, naturalny

Dostępne wkrótce
1009,00 zł
brutto,
1kg = 1345,33 zł
Spectrum Filaments 80088 smart ABS Filament do drukarek 3D ABS odporny na uderzenia 1.75 mm 1000 g głęboka czerń, czarny  1 szt.

Spectrum Filaments 80088 smart ABS Filament do drukarek 3D ABS odporny na uderzenia 1.75 mm 1000 g głęboka czerń, czarny

1 Sztuki w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
119,00 zł
brutto,
1kg = 119,00 zł
Filament do drukarek 3D PLA Polymaker CA05011, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, czarny

Filament do drukarek 3D PLA Polymaker CA05011, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, czarny

109 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
83,99 zł
brutto,
1kg = 83,99 zł
Filament do drukarek 3D PPS-CF Polymaker FM01002, Średnica filamentu: 1.75 mm, 3000 g, czarny

Filament do drukarek 3D PPS-CF Polymaker FM01002, Średnica filamentu: 1.75 mm, 3000 g, czarny

3 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
1859,00 zł
brutto,
1kg = 619,67 zł
Polymaker PD01003 PolyFlex TPU-95A Filament do drukarek 3D TPU elastyczny 1.75 mm 750 g czerwony  1 szt.

Polymaker PD01003 PolyFlex TPU-95A Filament do drukarek 3D TPU elastyczny 1.75 mm 750 g czerwony 1 szt.

Dostępne wkrótce
169,00 zł
brutto,
1kg = 225,33 zł
Polymaker CA03031 Panchroma™ Silk Filament do drukarek 3D PLA Jedwabisty połysk 1.75 mm 1000 g Ciemnoniebieski, niebieski  1 szt.

Polymaker CA03031 Panchroma™ Silk Filament do drukarek 3D PLA Jedwabisty połysk 1.75 mm 1000 g Ciemnoniebieski, niebiesk

13 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
109,00 zł
brutto,
1kg = 109,00 zł
Polymaker CA05010 Panchroma™ Satin Filament do drukarek 3D PLA Satynowany, Duża sztywność 1.75 mm 1000 g żółty  1 szt.

Polymaker CA05010 Panchroma™ Satin Filament do drukarek 3D PLA Satynowany, Duża sztywność 1.75 mm 1000 g żółty 1 szt.

23 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
83,99 zł
brutto,
1kg = 83,99 zł
Filament do drukarek 3D PETG Maertz PMMA-1011-011, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, pomarańczowy

Filament do drukarek 3D PETG Maertz PMMA-1011-011, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, pomarańczowy

Dostępne wkrótce
78,99 zł
brutto,
1kg = 78,99 zł
Polymaker PF01004 PolyLite Filament do drukarek 3D ASA odporny na promienie UV, odpornY na warunki atmosferyczne, żaroodporne 1.75 mm 1000 g czerwony  1 szt.

Polymaker PF01004 PolyLite Filament do drukarek 3D ASA odporny na promienie UV, odpornY na warunki atmosferyczne, żarood

38 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
119,00 zł
brutto,
1kg = 119,00 zł
UltiMaker PLA - M0751 White 750 - 211399  Filament do drukarek 3D PLA  2.85 mm 750 g biały  1 szt.

UltiMaker PLA - M0751 White 750 - 211399 Filament do drukarek 3D PLA 2.85 mm 750 g biały 1 szt.

40 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
209,00 zł
brutto,
1kg = 278,67 zł
Proto-Pasta FEP11705  Filament do drukarek 3D PLA magnetyczny  1.75 mm 500 g szary  1 szt.

Proto-Pasta FEP11705 Filament do drukarek 3D PLA magnetyczny 1.75 mm 500 g szary 1 szt.

9 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
289,00 zł
brutto,
1kg = 578,00 zł
Nowość
Recreus 60AFBLACK175500 Filaflex 60A Pro Filament do drukarek 3D TPU, filiament elastyczny elastyczny, niski poziom zapachu 1.75 mm 500 g Czarny, czarny  1 szt.

Recreus 60AFBLACK175500 Filaflex 60A Pro Filament do drukarek 3D TPU, filiament elastyczny elastyczny, niski poziom zapa

7 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 04.11
239,00 zł
brutto,
1kg = 478,00 zł
Nowość
Fiberlogy 3S-ABSGF-BLACK-100-175  Filament do drukarek 3D ABS+GF Wzmocnione włóknem szklanym, Duża sztywność 1.75 mm 1000 g Czarny, czarny  1 szt.

Fiberlogy 3S-ABSGF-BLACK-100-175 Filament do drukarek 3D ABS+GF Wzmocnione włóknem szklanym, Duża sztywność 1.75 mm 1000

8 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 04.11
169,00 zł
brutto,
1kg = 169,00 zł
Filament do drukarek 3D PETG ESD RAISE3D PMRA-1013, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, czarny

Filament do drukarek 3D PETG ESD RAISE3D PMRA-1013, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, czarny

28 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
589,00 zł
brutto,
1kg = 589,00 zł
UltiMaker Filament do drukarek 3D Tough Tough PLA odporny na uderzenia 2.85 mm biały 750 g

UltiMaker Filament do drukarek 3D Tough Tough PLA odporny na uderzenia 2.85 mm biały 750 g

89 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
259,00 zł
brutto,
1kg = 345,33 zł
Filament do drukarek 3D PET-CF Polymaker FL01001, Średnica filamentu: 1.75 mm, 500 g, czarny

Filament do drukarek 3D PET-CF Polymaker FL01001, Średnica filamentu: 1.75 mm, 500 g, czarny

37 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
119,00 zł
brutto,
1kg = 238,00 zł
Fiberlogy ABS-ESD-175-050  Filament do drukarek 3D ESD ABS Bezpieczeństwo ESD, odporny na uderzenia 1.75 mm 500 g czarny  1 szt.

Fiberlogy ABS-ESD-175-050 Filament do drukarek 3D ESD ABS Bezpieczeństwo ESD, odporny na uderzenia 1.75 mm 500 g czarny

2 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
289,00 zł
brutto,
1kg = 578,00 zł
Filament do drukarek 3D ASA RAISE3D [S]5.11.01052A01, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, czarny

Filament do drukarek 3D ASA RAISE3D [S]5.11.01052A01, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, czarny

27 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
229,00 zł
brutto,
1kg = 229,00 zł
RAISE3D PMRA-1019-006 Hyper Speed PLA Filament do drukarek 3D PLA Żarnik o dużej prędkości 1.75 mm 1000 g pomarańczowy  1 szt.

RAISE3D PMRA-1019-006 Hyper Speed PLA Filament do drukarek 3D PLA Żarnik o dużej prędkości 1.75 mm 1000 g pomarańczowy 1

3 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
269,00 zł
brutto,
1kg = 269,00 zł
Maertz PMMA-1010-010 PMMA-1010-010 Filament do drukarek 3D ABS odporny na chemikalia 1.75 mm 1000 g różowy  1 szt.

Maertz PMMA-1010-010 PMMA-1010-010 Filament do drukarek 3D ABS odporny na chemikalia 1.75 mm 1000 g różowy 1 szt.

4 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
78,99 zł
brutto,
1kg = 78,99 zł
Filament do drukarek 3D Tough PLA XYZprinting RFPLHXEU01D, Średnica filamentu: 1.75 mm, 600 g, biały

Filament do drukarek 3D Tough PLA XYZprinting RFPLHXEU01D, Średnica filamentu: 1.75 mm, 600 g, biały

9 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
129,00 zł
brutto,
1kg = 215,00 zł
Polymaker FG07001 Fiberon™  PA612-CF15 Filament do drukarek 3D PA612-CF Wzmocniony włóknem węglowym 1.75 mm 500 g czarny  1 szt.

Polymaker FG07001 Fiberon™ PA612-CF15 Filament do drukarek 3D PA612-CF Wzmocniony włóknem węglowym 1.75 mm 500 g czarny

68 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
189,00 zł
brutto,
1kg = 378,00 zł
Filament do drukarek 3D ABS, XYZprinting RF10BXEU00E, Średnica filamentu: 1.75 mm, 600 g, czarny

Filament do drukarek 3D ABS, XYZprinting RF10BXEU00E, Średnica filamentu: 1.75 mm, 600 g, czarny

4 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
149,00 zł
brutto,
1kg = 248,33 zł
-9 %
Filament do drukarek 3D TPU UltiMaker PMUM-1006-003, Średnica filamentu: 2.85 mm, 700 g, czarny

Filament do drukarek 3D TPU UltiMaker PMUM-1006-003, Średnica filamentu: 2.85 mm, 700 g, czarny

21 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
459,00 zł419,00 zł
brutto,
1kg = 598,57 zł
Nowość
Filament do drukarek 3D TPE, filiament elastyczny Recreus FILAFLEXSEBSBLACK175600, Średnica filamentu: 1.75 mm, 600 g, Czarny, czarny

Filament do drukarek 3D TPE, filiament elastyczny Recreus FILAFLEXSEBSBLACK175600, Średnica filamentu: 1.75 mm, 600 g, C

2 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 04.11
159,00 zł
brutto,
1kg = 265,00 zł
Fiberlogy PA12-15CF-285-050 NYLON PA12+CF15 Filament do drukarek 3D PA12-CF Wzmocniony włóknem węglowym, odporny na chemikalia, Wysoka wytrzymałość na rozciąganie, Duża sztywność, żaroodporne 2.85 mm 500 g czarny  1 szt.

Fiberlogy PA12-15CF-285-050 NYLON PA12+CF15 Filament do drukarek 3D PA12-CF Wzmocniony włóknem węglowym, odporny na chem

2 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
279,00 zł
brutto,
1kg = 558,00 zł
Filament do drukarek 3D PCTG Spectrum Filaments 80665, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, Traffic Black, czarny

Filament do drukarek 3D PCTG Spectrum Filaments 80665, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, Traffic Black, czarny

Dostępne wkrótce
129,00 zł
brutto,
1kg = 129,00 zł
Spectrum Filaments 81011 PC/ABS FR V0 Filament do drukarek 3D PC\ABS zmniejszający palność, żaroodporne 1.75 mm 1000 g czarny, Czarny  1 szt.

Spectrum Filaments 81011 PC/ABS FR V0 Filament do drukarek 3D PC\ABS zmniejszający palność, żaroodporne 1.75 mm 1000 g c

8 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
169,00 zł
brutto,
1kg = 169,00 zł
Filament do drukarek 3D PCTG Spectrum Filaments 80664, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, Jasnozielony, zielony

Filament do drukarek 3D PCTG Spectrum Filaments 80664, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, Jasnozielony, zielony

27 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
129,00 zł
brutto,
1kg = 129,00 zł
-6 %Nowość
Filament do drukarek 3D PETG Festool 578975, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, zielony

Filament do drukarek 3D PETG Festool 578975, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, zielony

Dostawa w wt. 03.11
169,00 zł159,00 zł
brutto,
1kg = 159,00 zł
Filament do drukarek 3D Tough PLA Polymaker PA06001, Średnica filamentu: 1.75 mm, 750 g, czarny

Filament do drukarek 3D Tough PLA Polymaker PA06001, Średnica filamentu: 1.75 mm, 750 g, czarny

23 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
199,00 zł
brutto,
1kg = 265,33 zł
Filament do drukarek 3D PA (Poliamid) 3D Xtech NYL3010500BK0, Średnica filamentu: 1.75 mm, 500 g, czarny

Filament do drukarek 3D PA (Poliamid) 3D Xtech NYL3010500BK0, Średnica filamentu: 1.75 mm, 500 g, czarny

4 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
439,00 zł
brutto,
1kg = 878,00 zł
Filament do drukarek 3D ABS UltiMaker ABS - M2560 White 750 - 206127, Średnica filamentu: 2.85 mm, 750 g, biały

Filament do drukarek 3D ABS UltiMaker ABS - M2560 White 750 - 206127, Średnica filamentu: 2.85 mm, 750 g, biały

21 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
249,00 zł
brutto,
1kg = 332,00 zł
Nowość
Filament do drukarek 3D TPU, filiament elastyczny Recreus FNUDE175500, Średnica filamentu: 1.75 mm, 500 g, Nagi

Filament do drukarek 3D TPU, filiament elastyczny Recreus FNUDE175500, Średnica filamentu: 1.75 mm, 500 g, Nagi

9 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 04.11
159,00 zł
brutto,
1kg = 318,00 zł
Nowość
Recreus 82ABFG0105 Filaflex 82A Filament do drukarek 3D TPU, filiament elastyczny elastyczny, niski poziom zapachu, odporny na chemikalia 1.75 mm 500 g Niebieski spożywczy, niebieski  1 szt.

Recreus 82ABFG0105 Filaflex 82A Filament do drukarek 3D TPU, filiament elastyczny elastyczny, niski poziom zapachu, odpo

1 Sztuki w magazynie
Dostawa w śr. 04.11
159,00 zł
brutto,
1kg = 318,00 zł
-30 %
Filament do drukarek 3D PLA+ Polymaker PA13002, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, czarny

Filament do drukarek 3D PLA+ Polymaker PA13002, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, czarny

14 Sztuk w magazynie
Dostawa w wt. 27.10
169,00 zł119,00 zł
brutto,
1kg = 119,00 zł
UltiMaker PVA - M0952 Natural 350 - 206127  Filament do drukarek 3D PVA  2.85 mm 350 g przeźroczysty  1 szt.

UltiMaker PVA - M0952 Natural 350 - 206127 Filament do drukarek 3D PVA 2.85 mm 350 g przeźroczysty 1 szt.

23 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
259,00 zł
brutto,
1kg = 740,00 zł
Filament do drukarek 3D PA6-GF Polymaker FG02002, Średnica filamentu: 1.75 mm, 3000 g, szary

Filament do drukarek 3D PA6-GF Polymaker FG02002, Średnica filamentu: 1.75 mm, 3000 g, szary

1 Sztuki w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
839,00 zł
brutto,
1kg = 279,67 zł
Filament do drukarek 3D PA12-CF Polymaker FG04002, Średnica filamentu: 1.75 mm, 3000 g, czarny

Filament do drukarek 3D PA12-CF Polymaker FG04002, Średnica filamentu: 1.75 mm, 3000 g, czarny

2 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
1679,00 zł
brutto,
1kg = 559,67 zł
Filament do drukarek 3D TPU Polymaker PD02009, Średnica filamentu: 2.85 mm, 750 g, przejrzysty

Filament do drukarek 3D TPU Polymaker PD02009, Średnica filamentu: 2.85 mm, 750 g, przejrzysty

3 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
189,00 zł
brutto,
1kg = 252,00 zł
Spectrum Filaments 80174 PA6 Low Warp Filament do drukarek 3D PA6 odporny na chemikalia, odporny na uderzenia 1.75 mm 1000 g naturalny  1 szt.

Spectrum Filaments 80174 PA6 Low Warp Filament do drukarek 3D PA6 odporny na chemikalia, odporny na uderzenia 1.75 mm 10

6 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
199,00 zł
brutto,
1kg = 199,00 zł
Spectrum Filaments 81008 AquaPrint Filament do drukarek 3D PVA rozpuszczalny w wodzie 1.75 mm 500 g naturalny  1 szt.

Spectrum Filaments 81008 AquaPrint Filament do drukarek 3D PVA rozpuszczalny w wodzie 1.75 mm 500 g naturalny 1 szt.

12 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
209,00 zł
brutto,
1kg = 418,00 zł
-18 %
ESUN ePA-CF  Filament do drukarek 3D PLA żaroodporne, Duża sztywność, Wysoka wytrzymałość na rozciąganie 1.75 mm 1 kg karbonowy, matowy

ESUN ePA-CF Filament do drukarek 3D PLA żaroodporne, Duża sztywność, Wysoka wytrzymałość na rozciąganie 1.75 mm 1 kg kar

41 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
339,00 zł279,00 zł
brutto,
1kg = 279,00 zł
Filament do drukarek 3D PA6-CF Polymaker FG03002, Średnica filamentu: 1.75 mm, 3000 g, czarny

Filament do drukarek 3D PA6-CF Polymaker FG03002, Średnica filamentu: 1.75 mm, 3000 g, czarny

5 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
1049,00 zł
brutto,
1kg = 349,67 zł
Filament do drukarek 3D Polymaker CA09003, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, Tęcza

Filament do drukarek 3D Polymaker CA09003, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, Tęcza

12 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
149,00 zł
brutto,
1kg = 149,00 zł
Filament do drukarek 3D PLA Proto-Pasta CDP12805, Średnica filamentu: 2.85 mm, 500 g, czarny

Filament do drukarek 3D PLA Proto-Pasta CDP12805, Średnica filamentu: 2.85 mm, 500 g, czarny

12 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
279,00 zł
brutto,
1kg = 558,00 zł
Polymaker PJ03001 PJ03001 Filament do drukarek 3D PolyCast Odlewanie metodą traconego wosku 1.75 mm 750 g naturalny PolyCast™ 1 szt.

Polymaker PJ03001 PJ03001 Filament do drukarek 3D PolyCast Odlewanie metodą traconego wosku 1.75 mm 750 g naturalny Poly

4 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
259,00 zł
brutto,
1kg = 345,33 zł
Polymaker PB01010 PolyLite Filament do drukarek 3D PETG żaroodporne, Wysoka wytrzymałość na rozciąganie 1.75 mm 1000 g turkusowy  1 szt.

Polymaker PB01010 PolyLite Filament do drukarek 3D PETG żaroodporne, Wysoka wytrzymałość na rozciąganie 1.75 mm 1000 g t

13 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
149,00 zł
brutto,
1kg = 149,00 zł
Filament do drukarek 3D TPE Fiberlogy F40-YELLOW-175-085, Średnica filamentu: 1.75 mm, 850 g, żółty

Filament do drukarek 3D TPE Fiberlogy F40-YELLOW-175-085, Średnica filamentu: 1.75 mm, 850 g, żółty

3 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
229,00 zł
brutto,
1kg = 269,41 zł
Fiberlogy F40-WHITE-175-085 FiberFlex 40D Filament do drukarek 3D filiament elastyczny elastyczny, odporny na uderzenia, odporny na chemikalia 1.75 mm 850 g biały  1 szt.

Fiberlogy F40-WHITE-175-085 FiberFlex 40D Filament do drukarek 3D filiament elastyczny elastyczny, odporny na uderzenia,

5 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
229,00 zł
brutto,
1kg = 269,41 zł
Polymaker FL01002 Fiberon™ PET-CF17 Filament do drukarek 3D PETG-rCF Wzmocniony włóknem węglowym, Duża sztywność, Odporność na pełzanie 1.75 mm 3000 g czarny  1 szt.

Polymaker FL01002 Fiberon™ PET-CF17 Filament do drukarek 3D PETG-rCF Wzmocniony włóknem węglowym, Duża sztywność, Odporn

Dostępne wkrótce
599,00 zł
brutto,
1kg = 199,67 zł
Filament do drukarek 3D TPU Polymaker PD02005, Średnica filamentu: 1.75 mm, 750 g, niebiesko-zielony

Filament do drukarek 3D TPU Polymaker PD02005, Średnica filamentu: 1.75 mm, 750 g, niebiesko-zielony

19 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
189,00 zł
brutto,
1kg = 252,00 zł
Filament do drukarek 3D PLA Polymaker CA04034, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, Pastelowy orzeszek ziemny, Brązowy orzechowy

Filament do drukarek 3D PLA Polymaker CA04034, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, Pastelowy orzeszek ziemny, Brązowy o

7 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
92,99 zł
brutto,
1kg = 92,99 zł
Filament do drukarek 3D PLA Polymaker CA04060, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, Marmur Wapień, marmurowy

Filament do drukarek 3D PLA Polymaker CA04060, Średnica filamentu: 1.75 mm, 1000 g, Marmur Wapień, marmurowy

7 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
109,00 zł
brutto,
1kg = 109,00 zł
Polymaker CA04061 Panchroma™ Marble Filament do drukarek 3D PLA Wygląd przypominający marmur, Wielokolorowy 1.75 mm 1000 g Cegła marmurowa, marmurowy  1 szt.

Polymaker CA04061 Panchroma™ Marble Filament do drukarek 3D PLA Wygląd przypominający marmur, Wielokolorowy 1.75 mm 1000

15 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
109,00 zł
brutto,
1kg = 109,00 zł
Filament do drukarek 3D PAHT BEDROCK 3D PAHT-4500b075, Średnica filamentu: 2.85 mm, 750 g, czarny

Filament do drukarek 3D PAHT BEDROCK 3D PAHT-4500b075, Średnica filamentu: 2.85 mm, 750 g, czarny

6 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
449,00 zł
brutto,
1kg = 598,67 zł
BEDROCK 3D BVOH-3021a035 BVOH 1.75 mm 350 g Filament do drukarek 3D BVOH  1.75 mm 350 g naturalny  1 szt.

BEDROCK 3D BVOH-3021a035 BVOH 1.75 mm 350 g Filament do drukarek 3D BVOH 1.75 mm 350 g naturalny 1 szt.

5 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
279,00 zł
brutto,
1kg = 797,14 zł
Spectrum Filaments 80274 PLA Glitter Filament do drukarek 3D PLA brokat bezzwłocznie 1.75 mm 1000 g Błyszcząca czerwień, czerwony  1 szt.

Spectrum Filaments 80274 PLA Glitter Filament do drukarek 3D PLA brokat bezzwłocznie 1.75 mm 1000 g Błyszcząca czerwień,

4 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
149,00 zł
brutto,
1kg = 149,00 zł
Filament do drukarek 3D filiament elastyczny Fiberlogy F40-GRAPHITE-175-085, Średnica filamentu: 1.75 mm, 850 g, czarny, szary

Filament do drukarek 3D filiament elastyczny Fiberlogy F40-GRAPHITE-175-085, Średnica filamentu: 1.75 mm, 850 g, czarny,

2 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
229,00 zł
brutto,
1kg = 269,41 zł
Filament do drukarek 3D PA12 GF Fiberlogy PA12-15GF-NATURAL-175-050, Średnica filamentu: 1.75 mm, 500 g, naturalny

Filament do drukarek 3D PA12 GF Fiberlogy PA12-15GF-NATURAL-175-050, Średnica filamentu: 1.75 mm, 500 g, naturalny

8 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
279,00 zł
brutto,
1kg = 558,00 zł
Filament do drukarek 3D PLA Spectrum Filaments 81447, Średnica filamentu: 1.75 mm, 250 g, czarny, Czarny

Filament do drukarek 3D PLA Spectrum Filaments 81447, Średnica filamentu: 1.75 mm, 250 g, czarny, Czarny

Dostępne wkrótce
69,49 zł
brutto,
1kg = 277,96 zł
Spectrum Filaments 81279 ReFill Premium PLA High Speed Filament do drukarek 3D PLA Żarnik o dużej prędkości, Duża sztywność, Wysoka wytrzymałość na rozciąganie 1.75 mm 1000 g srebrna gwiazda, srebrny  1 szt.

Spectrum Filaments 81279 ReFill Premium PLA High Speed Filament do drukarek 3D PLA Żarnik o dużej prędkości, Duża sztywn

6 Sztuk w magazynie
Dostawa w śr. 14.10
109,00 zł
brutto,
1kg = 109,00 zł
Filament do drukarek 3D PETG UltiMaker 227342, Średnica filamentu: 2.85 mm, 750 g, żółty (półprzezroczysty)

Filament do drukarek 3D PETG UltiMaker 227342, Średnica filamentu: 2.85 mm, 750 g, żółty (półprzezroczysty)

Dostawa w wt. 13.10
249,00 zł
brutto,
1kg = 332,00 zł
Filament do drukarek 3D PLA Pro Renkforce RF-4511228, Średnica filamentu: 2.85 mm, 1000 g, czarny

Filament do drukarek 3D PLA Pro Renkforce RF-4511228, Średnica filamentu: 2.85 mm, 1000 g, czarny

287 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
119,00 zł
brutto,
1kg = 119,00 zł
UltiMaker PLA - M0751 Green 750 - 211399  Filament do drukarek 3D PLA  2.85 mm 750 g zielony  1 szt.

UltiMaker PLA - M0751 Green 750 - 211399 Filament do drukarek 3D PLA 2.85 mm 750 g zielony 1 szt.

10 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w śr. 07.10
209,00 zł
brutto,
1kg = 278,67 zł
  • poprzedni
  • 1
  • 2
  • ...
  • 17
  • następny

Filamenty do drukarek 3D

Każdy, kto chce pracować z drukarką 3D, nie potrzebuje klasycznego tuszu do drukowania, ale filamentów. Składają się one z włókien, które mogą być oparte na bardzo różnych materiałach, na przykład tworzywach sztucznych PVA, ASA, PET czy bardzo rozpowszechnionym PLA.

W naszym poradniku przyglądamy się bliżej materiałom do druku i ich właściwościom, aby ułatwić Ci wybór odpowiedniego urządzenia.

  • Co to jest filament do drukarki 3D?

  • Jakie są rodzaje filamentów?

  • Jakie inne kryteria zakupu są ważne?

3D Drucker Filament


Co to jest filament do drukarki 3D?

An einem 3D-Drucker angebrachte Filament-Spulen

Termin ten używany jest również w przemyśle tekstylnym, gdzie oznacza włókno o teoretycznie nieograniczonej długości. Idea ta została przeniesiona do druku 3D i materiałów do niego niezbędnych.

W większości przypadków włókna wykorzystywane do tworzenia modeli 3D składają się z termoplastów, które przed użyciem mają postać drutu i zazwyczaj znajdują się na szpuli. Materiał ten jest podłączony do drukarki, podgrzewany na potrzeby procesu drukowania i dzięki temu nadaje się do formowania.

Aby filament uzyskał pożądany kształt, istnieją różne rodzaje druku 3D. Wiele drukarek wykorzystuje proces FDM (Fused Deposition Modelling), w którym materiał jest budowany warstwowo w podgrzewanej formie.

Dobrze wiedzieć: Oprócz materiału takiego jak filament PLA, wydruki FDM często wymagają struktury nośnej, aby ubytki lub przejścia nie stały się problemem podczas druku 3D.



Jakie są rodzaje filamentów?

W poniższej tabeli zestawiono najczęściej spotykane filamenty wraz z ich podstawowymi właściwościami:

MateriałWłaściwościWykorzystanie

Temperatura przy działaniu (w °C)

Temperatura płyty drukującej
(w °C)
ABS

Odporny na działanie wysokich temperatur, odporny na uderzenia, odporny na zarysowania

Mechaniczne modele funkcjonalne220 - 26050 - 100 
ASA

Odporny na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, stabilny, możliwość postprocessingu

na zewnątrz, elementy techniczne

240 - 260100 - 120
BendLaySprężysty, półprzezroczysty, elastyczny, bezpieczny dla żywnościArtykuły codziennego użytku, pojemniki215 - 24080 - 90
HIPS

Rozpuszczalny w wodzie, lekki, odporny na uderzenia

Obiekty użytkowe, konstrukcje nośne w druku 3D220 - 27050 - 100
PETG

Elastyczny, stabilny, przyjazny dla początkujących, bezpieczny dla żywności

Artykuły codziennego użytku, części mechaniczne230 - 26570 - 80, ale podgrzewanie nie jest absolutnie konieczne
PLA

Przyjazny dla środowiska, przyjazny dla początkujących, bezpieczny dla żywności

Dobra konsumpcyjne, opakowania, obudowy/części eksploatacyjne190 - 22050 - 60, ale podgrzewanie nie jest absolutnie konieczne
PVA

Rozpuszczalny w wodzie, przyjazny dla środowiska

Struktury nośne w druku 3D180 - 22050 - 60, ale podgrzewanie nie jest absolutnie konieczne
TPE

Bardzo elastyczny, gumopodobny, odporny na warunki atmosferyczne

Części elastyczne, towary konsumpcyjne, klamry210 - 23540


Jakie inne kryteria zakupu są ważne?

Wybór materiału dla modeli 3D jest kluczowy, ale istnieją jeszcze dwie inne cechy, które zawsze powinny być brane pod uwagę. Są to:

Kolor

Jeśli chcesz, aby wyniki druku 3D miały od razu właściwy kolor, filamenty są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, od czerwonego i niebieskiego, przez naturalne odcienie, takie jak drewno i kamień, po wielobarwne materiały i wybór pomiędzy matowymi odcieniami lub filamentami z efektem brokatu. Alternatywą są wersje przezroczyste, które można później przerobić.

Średnica

Średnica filamentu musi koniecznie pasować do głowicy drukującej, dlatego istnieje wiele różnych konstrukcji. Materiały mogą zaczynać się od średnicy 1,75 milimetra dla bardzo drobnych struktur i iść w górę do trzech milimetrów.


%seoprefootercolumns%
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Odstępuję od umowy

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Bosch Brand Weeks
* Rabat obowiązuje wyłącznie na dostępne od ręki produkty marek Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories i Dremel (status dostawy zielony). Ważne do 04.10.2026 r. na conrad.pl. Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach wielkość sprzedaży może być ograniczona.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* Rabat obowiązuje wyłącznie na artykuły dostępne od ręki (status dostawy: zielony): 10% rabatu na wybrane produkty marki Schneider Electric oraz na cały asortyment marki Shelly. Ważne do 25.10.2026 r. na conrad.pl (z wyłączeniem produktów wysyłanych bezpośrednio przez naszych partnerów handlowych). Nie łączy się z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może nastąpić ograniczenie ilości sprzedawanych sztuk.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych