Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad

%categorydescription%

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Rodzaj produktu
Ekstender HDMI5
Ekstender4
Repeater2
Zestaw transmisji radiowej sygnału, HDMI1
Marka1
ATEN69
Assmann group30
Digitus30
LINDY26
SpeaKa Professional14
Roline7
Secomp7
Value6
TECHly5
Bachmann3
Manhattan3
LogiLink2
Marmitek2
Monacor2
Renkforce2
Celexon1
club3D1
EZCast1
Maxtrack1
Transmedia1
TrendNet1
Cena
zł - zł
Maksymalny zasięg
m - m
20 m2
25 m1
30 m1
40 m1
50 m3
60 m2
70 m1
150 m1
200 m1
Interfejsy wejściowe
HDMI11
DisplayPort1
USB-C® (DP Alt Mode)1
audio, 2.0 (3,5 mm jack)1
Interfejsy wyjściowe
HDMI11
DisplayPort1
RJ451
Wyjście HDMI®1
Rozdzielczość (maks.)
Najczęściej wyszukiwane kategorie:
Nowości i promocje

Ekstendery Audio Video

14 Wyniki wyszukiwania

-5 %
SpeaKa Professional SP-9424396 SP-HDE-200, 4K, transmisja przez kabel sieciowy RJ45, zasięg 70 m

SpeaKa Professional SP-9424396 SP-HDE-200, 4K, transmisja przez kabel sieciowy RJ45, zasięg 70 m

588 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w pon. 07.09
199,00 zł189,00 zł
brutto,
SpeaKa Professional  HDMI Repeater przez kabel sygnałowy 40 m

SpeaKa Professional HDMI Repeater przez kabel sygnałowy 40 m

62 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w pon. 07.09
32,49 zł
brutto,
Nowość
SpeaKa Professional SP-HDMIR-200 HDMI Repeater HDMI  25 m

SpeaKa Professional SP-HDMIR-200 HDMI Repeater HDMI 25 m

43 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w pon. 07.09
67,49 zł
brutto,
SpeaKa Professional SP-TPCE-500 USB-C® (DP Alt Mode) Ekstender HDMI przez kabel sieciowy RJ45 60 m

SpeaKa Professional SP-TPCE-500 USB-C® (DP Alt Mode) Ekstender HDMI przez kabel sieciowy RJ45 60 m

197 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w pon. 07.09
199,00 zł
brutto,
-14 %
SpeaKa Professional SP-HDE-300 HDMI Ekstender przez kabel sieciowy RJ45 60 m

SpeaKa Professional SP-HDE-300 HDMI Ekstender przez kabel sieciowy RJ45 60 m

102 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w pon. 07.09
489,00 zł419,00 zł
brutto,
SpeaKa Professional  HDMI Zestaw transmisji radiowej sygnału, HDMI przez sieć domową (na podstawie IP) 30 m

SpeaKa Professional HDMI Zestaw transmisji radiowej sygnału, HDMI przez sieć domową (na podstawie IP) 30 m

220 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w pon. 07.09
479,00 zł
brutto,
Nowość
SpeaKa Professional SP-DPR8K DisplayPort   20 m

SpeaKa Professional SP-DPR8K DisplayPort 20 m

49 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w pon. 07.09
76,49 zł
brutto,
SpeaKa Professional  HDMI Ekstender przez kabel sieciowy RJ45 50 m

SpeaKa Professional HDMI Ekstender przez kabel sieciowy RJ45 50 m

55 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w pon. 07.09
239,00 zł
brutto,
-13 %
SpeaKa Professional  audio, 2.0 (3,5 mm jack) Ekstender przez kabel 2-żyłowy

SpeaKa Professional audio, 2.0 (3,5 mm jack) Ekstender przez kabel 2-żyłowy

272 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w pon. 07.09
97,99 zł85,49 zł
brutto,
<br>  SpeaKa Professional<br>  SP-HDE-350<br>  HDMI<br>  <br>  przez kabel sieciowy RJ45<br>  Funkcja KVM (klawiatura, mysz, klawiatura)<br>  150 m<br>

SpeaKa Professional SP-HDE-350 HDMI przez kabel sieciowy RJ45 Funkcja KVM (klawiatura, mysz, klawiatura) 150 m

75 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w pon. 07.09
459,00 zł
brutto,
SpeaKa Professional SP-HDMIS-210 HDMI Ekstender HDMI przez sieć domową (na podstawie IP) 200 m

SpeaKa Professional SP-HDMIS-210 HDMI Ekstender HDMI przez sieć domową (na podstawie IP) 200 m

256 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w pon. 07.09
259,00 zł
brutto,
SpeaKa Professional  HDMI Ekstender przez kabel sieciowy RJ45 50 m

SpeaKa Professional HDMI Ekstender przez kabel sieciowy RJ45 50 m

147 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w pon. 07.09
329,00 zł
brutto,
SpeaKa Professional SP-HDE-310 HDMI Ekstender HDMI przez kabel sieciowy RJ45 50 m

SpeaKa Professional SP-HDE-310 HDMI Ekstender HDMI przez kabel sieciowy RJ45 50 m

76 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w pon. 07.09
369,00 zł
brutto,
RepeaterHDMI przez kabel sygnałowy, SpeaKa Professional SP-6706948, 20 m

RepeaterHDMI przez kabel sygnałowy, SpeaKa Professional SP-6706948, 20 m

318 Sztuk w magazynie
Szybka dostawa w pon. 07.09
76,49 zł
brutto,
%seoprefootercolumns%
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Odstępuję od umowy

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Bosch Pro Starterset
25% rabatu na ładowarkę Bosch GAL 18 V-40 (nr kat. 2589057) z akumulatorem 4.0 Ah + akumulatorem 2.0 Ah: 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. Ważne tylko przy zakupie jednego lub kilku wybranych i natychmiast dostępnych (status dostawy zielony) artykułów 18 V marki Bosch Professional od 10.08.2026 do maksymalnie 06.09.2026 na conrad.pl. Nie łączy się z innymi kodami rabatowymi. W niektórych przypadkach może nastąpić ograniczenie ilości sprzedaży. Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

Gedore
* Rabat obowiązuje wyłącznie na dostępne od ręki produkty marek Gedore i Gedore Red (status dostawy zielony). Ważne do 06.09.2026 r. na conrad.pl. Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach wielkość sprzedaży może być ograniczona.

Fluke
* Rabat dotyczy wyłącznie produktów marki Fluke, Pomona Electronics oraz Beha Amprobe dostępnych od ręki (status dostawy zielony). Oferta ważna do 13.09.2026 r. na stronie conrad.pl. Nie łączy się z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może obowiązywać ograniczenie ilości sprzedaży.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych