Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad

%categorydescription%

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Rodzaj produktu
Gwóźdź112
Gwóźdź prosty59
Nitokołek z łbem kulistym31
Gwóźdź do papy dachowej10
Hak do czyszczenia10
Kotwa sufitowa10
Gwóźdż kotwica7
Gwóźdź panelowy lekki7
Gwóźdź do krokwi6
Gwóźdź wygięty6
Gwóźdź z łbem soczewkowym6
Gwóźdź z osłoną6
Gwóźdź skręcany5
Gwóźdź SITOR4
Gwoździe z łbem stożkowym3
Gwóźdź hakowy2
Gwóźdź papowy2
Sznurkowa2
Cena
zł - zł
Marka
SWG120
Prebena108
TOOLCRAFT31
VBW12
kwb7
Fischer5
STANLEY3
OBO Bettermann1
Pollmann Elektrotechnik1
Zawartość
1 szt.5
40 szt.1
50 szt.4
65 szt.1
80 szt.1
100 szt.23
150 szt.2
160 szt.1
200 szt.2
250 szt.16
285 szt.1
300 szt.1
325 szt.1
330 szt.1
420 szt.1
500 szt.28
500 g2
550 szt.1
600 szt.4
750 szt.2
1 kg13
1000 szt.10
1050 szt.1
1150 szt.1
1500 szt.2
1920 szt.1
2000 szt.11
2100 szt.1
2.5 kg43
2700 szt.5
2805 szt.1
3000 szt.21
3100 szt.1
3600 szt.7
4000 szt.9
4050 szt.1
4500 szt.3
4800 szt.1
5 kg20
6000 szt.6
7200 szt.19
9000 szt.2
10080 szt.1
10500 szt.1
10800 szt.2
11760 szt.1
12000 szt.1
13440 szt.1
14400 szt.2
16800 szt.1
19200 szt.1
Długość produktu
mm - mm
6 mm4
8 mm4
9 mm1
10 mm8
12 mm6
15 mm7
16 mm1
18 mm2
19 mm2
20 mm8
22 mm2
25 mm11
30 mm7
31 mm1
32 mm3
34 mm1
35 mm6
38 mm3
40 mm10
45 mm8
50 mm18
55 mm3
60 mm12
63 mm3
65 mm25
70 mm16
75 mm4
80 mm26
90 mm19
100 mm9
110 mm2
120 mm4
130 mm4
140 mm2
150 mm5
160 mm12
180 mm3
210 mm7
230 mm3
260 mm2
280 mm1
300 mm1
340 mm3
Materiał
stal156
stal nierdzewna7
miedź2
stal wysokogatunkowa2
drut stalowy1
Najczęściej wyszukiwane kategorie:
Nowości i promocje

Gwozdzie

288 Wyniki wyszukiwania

Gwóźdź prosty SWG  4009155166070 (Ø x D) 2.5 mm x 60 mm  2.5 kg

Gwóźdź prosty SWG 4009155166070 (Ø x D) 2.5 mm x 60 mm 2.5 kg

185 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
76,49 zł
brutto,
1kg = 30,60 zł
Gwóźdź do papy dachowej SWG  4009155662152 (Ø x D) 2 mm x 20 mm  1 kg

Gwóźdź do papy dachowej SWG 4009155662152 (Ø x D) 2 mm x 20 mm 1 kg

4 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
349,00 zł
brutto,
1kg = 349,00 zł
Gwóźdź SWG  4009155751559 (Ø x D) 2.5 mm x 40 mm barwiony na niebiesko 600 szt.

Gwóźdź SWG 4009155751559 (Ø x D) 2.5 mm x 40 mm barwiony na niebiesko 600 szt.

5 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
109,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena WN25BK WN25BK   1920 szt.

Gwóźdź Prebena WN25BK WN25BK 1920 szt.

Dostawa w czw. 15.10
379,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNW25/60BK CNW25/60BK (Ø x D) 2.5 mm x 60 mm  7200 szt.

Gwóźdź Prebena CNW25/60BK CNW25/60BK (Ø x D) 2.5 mm x 60 mm 7200 szt.

Dostawa w czw. 15.10
349,00 zł
brutto,
Gwóźdź prosty SWG  97865616070 (Ø x D) 5.5 mm x 160 mm  160 szt.
Zdjęcie poglądowe

Gwóźdź prosty SWG 97865616070 (Ø x D) 5.5 mm x 160 mm 160 szt.

19 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
139,00 zł
brutto,
Kotwa sufitowa Fischer FDZ 6/5 554899  cynkowany galwanicznie 100 szt.

Kotwa sufitowa Fischer FDZ 6/5 554899 cynkowany galwanicznie 100 szt.

30 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
109,00 zł
brutto,
Gwóźdź z osłoną Fischer  79815   200 szt.

Gwóźdź z osłoną Fischer 79815 200 szt.

30 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
109,00 zł
brutto,
Kotwa sufitowa Fischer Deckennagel FDN II 6/35 545637   100 szt.

Kotwa sufitowa Fischer Deckennagel FDN II 6/35 545637 100 szt.

30 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
229,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena RKP38/110NK RKP38/110NK (Ø x D) 3.8 mm x 160 mm  1000 szt.

Gwóźdź Prebena RKP38/110NK RKP38/110NK (Ø x D) 3.8 mm x 160 mm 1000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
399,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNF21/50BKRI CNF21/50BKRI (Ø x D) 2.1 mm x 50 mm  10500 szt.

Gwóźdź Prebena CNF21/50BKRI CNF21/50BKRI (Ø x D) 2.1 mm x 50 mm 10500 szt.

Dostawa w czw. 15.10
379,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNW31/80BKRI CNW31/80BKRI (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm  3600 szt.

Gwóźdź Prebena CNW31/80BKRI CNW31/80BKRI (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm 3600 szt.

Dostawa w czw. 15.10
359,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNW28/65RFRILI CNW28/65RFRILI (Ø x D) 2.8 mm x 65 mm  6000 szt.

Gwóźdź Prebena CNW28/65RFRILI CNW28/65RFRILI (Ø x D) 2.8 mm x 65 mm 6000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
1739,00 zł
brutto,
Kotwa sufitowa Fischer Deckennagel FDN II 6/5 545636   100 szt.

Kotwa sufitowa Fischer Deckennagel FDN II 6/5 545636 100 szt.

30 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
119,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNW31/80NKRI CNW31/80NKRI (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm  3600 szt.

Gwóźdź Prebena CNW31/80NKRI CNW31/80NKRI (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm 3600 szt.

Dostawa w czw. 15.10
339,00 zł
brutto,
Gwoździe z łbem stożkowym STANLEY  1-SWK-BN050T   1 szt.

Gwoździe z łbem stożkowym STANLEY 1-SWK-BN050T 1 szt.

Dostawa w czw. 15.10
17,59 zł
brutto,
Kotwa sufitowa SWG  90500603519 (Ø x D) 6 mm x 40 mm cynkowany 100 szt.
Zdjęcie poglądowe

Kotwa sufitowa SWG 90500603519 (Ø x D) 6 mm x 40 mm cynkowany 100 szt.

247 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
129,00 zł
brutto,
-11 %
Gwóźdź wygięty SWG  9784252570  ocynkowany ogniowo 1 kg

Gwóźdź wygięty SWG 9784252570 ocynkowany ogniowo 1 kg

3 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
55,49 zł49,49 zł
brutto,
1kg = 49,49 zł
Nowość
Gwóźdź Prebena PR28/75NKRI PR28/75NKRI (Ø x D) 2.8 mm x 75 mm  4000 szt.

Gwóźdź Prebena PR28/75NKRI PR28/75NKRI (Ø x D) 2.8 mm x 75 mm 4000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
379,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNZ31/38NKRI-S18 CNZ31/38NKRI-S18 (Ø x D) 3.1 mm x 38 mm  7200 szt.

Gwóźdź Prebena CNZ31/38NKRI-S18 CNZ31/38NKRI-S18 (Ø x D) 3.1 mm x 38 mm 7200 szt.

Dostawa w czw. 15.10
569,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNW25/65BKRI CNW25/65BKRI (Ø x D) 2.5 mm x 65 mm  7200 szt.

Gwóźdź Prebena CNW25/65BKRI CNW25/65BKRI (Ø x D) 2.5 mm x 65 mm 7200 szt.

Dostawa w czw. 15.10
289,00 zł
brutto,
Gwóźdź hakowy VBW  0817507  cynkowany 150 szt.
Zdjęcie poglądowe

Gwóźdź hakowy VBW 0817507 cynkowany 150 szt.

2 Opakowań w magazynie
Dostawa w pt. 16.10
2489,00 zł
brutto,
Gwóźdź prosty SWG  9799803175 (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm  1050 szt.
Zdjęcie poglądowe

Gwóźdź prosty SWG 9799803175 (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm 1050 szt.

140 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
179,00 zł
brutto,
Gwóźdź prosty SWG  97864010070 (Ø x D) 3.8 mm x 100 mm  550 szt.
Zdjęcie poglądowe

Gwóźdź prosty SWG 97864010070 (Ø x D) 3.8 mm x 100 mm 550 szt.

155 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
139,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena PR28/63NKRI PR28/63NKRI (Ø x D) 2.8 mm x 63 mm  4000 szt.

Gwóźdź Prebena PR28/63NKRI PR28/63NKRI (Ø x D) 2.8 mm x 63 mm 4000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
299,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena RKP46/160NK RKP46/160NK (Ø x D) 4.6 mm x 160 mm  600 szt.

Gwóźdź Prebena RKP46/160NK RKP46/160NK (Ø x D) 4.6 mm x 160 mm 600 szt.

Dostawa w czw. 15.10
429,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena RKP38/130BK RKP38/130BK (Ø x D) 3.8 mm x 160 mm  1000 szt.

Gwóźdź Prebena RKP38/130BK RKP38/130BK (Ø x D) 3.8 mm x 160 mm 1000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
369,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNW28/65BKRI CNW28/65BKRI (Ø x D) 2.8 mm x 65 mm  6000 szt.

Gwóźdź Prebena CNW28/65BKRI CNW28/65BKRI (Ø x D) 2.8 mm x 65 mm 6000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
419,00 zł
brutto,
Gwóźdź prosty SWG  9786256070 (Ø x D) 2.5 mm x 60 mm  1 kg

Gwóźdź prosty SWG 9786256070 (Ø x D) 2.5 mm x 60 mm 1 kg

12 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
38,19 zł
brutto,
1kg = 38,19 zł
Gwóźdź do papy dachowej SWG  4009155604831 (Ø x D) 2 mm x 20 mm ocynkowany ogniowo 1 kg

Gwóźdź do papy dachowej SWG 4009155604831 (Ø x D) 2 mm x 20 mm ocynkowany ogniowo 1 kg

11 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
53,99 zł
brutto,
1kg = 53,99 zł
Gwóźdź prosty SWG  4009155180465 (Ø x D) 2.2 mm x 50 mm  1 kg

Gwóźdź prosty SWG 4009155180465 (Ø x D) 2.2 mm x 50 mm 1 kg

2 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
49,49 zł
brutto,
1kg = 49,49 zł
Nowość
Gwóźdź Prebena RK31/90NK RK31/90NK (Ø x D) 3.1 mm x 90 mm  3000 szt.

Gwóźdź Prebena RK31/90NK RK31/90NK (Ø x D) 3.1 mm x 90 mm 3000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
479,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNH28/25RFRI CNH28/25RFRI (Ø x D) 2.8 mm x 25 mm  3000 szt.

Gwóźdź Prebena CNH28/25RFRI CNH28/25RFRI (Ø x D) 2.8 mm x 25 mm 3000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
519,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena RK28/70BKRI RK28/70BKRI (Ø x D) 2.8 mm x 70 mm  3000 szt.

Gwóźdź Prebena RK28/70BKRI RK28/70BKRI (Ø x D) 2.8 mm x 70 mm 3000 szt.

Dostawa w pon. 26.10
269,00 zł
brutto,
Gwóźdź prosty SWG  115421625 (Ø x D) 2.8 mm x 65 mm  2.5 kg

Gwóźdź prosty SWG 115421625 (Ø x D) 2.8 mm x 65 mm 2.5 kg

232 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
71,99 zł
brutto,
1kg = 28,80 zł
Gwóźdź papowy SWG  4009155651538 (Ø x D) 2.8 mm x 30 mm ocynkowany ogniowo 2.5 kg

Gwóźdź papowy SWG 4009155651538 (Ø x D) 2.8 mm x 30 mm ocynkowany ogniowo 2.5 kg

33 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
109,00 zł
brutto,
1kg = 43,60 zł
Gwóźdź skręcany SWG  4009155664613 (Ø x D) 3.6 mm x 50 mm cynkowany 250 szt.

Gwóźdź skręcany SWG 4009155664613 (Ø x D) 3.6 mm x 50 mm cynkowany 250 szt.

59 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
67,49 zł
brutto,
Gwóźdź skręcany SWG  4009155651217 (Ø x D) 4.2 mm x 70 mm cynkowany 250 szt.

Gwóźdź skręcany SWG 4009155651217 (Ø x D) 4.2 mm x 70 mm cynkowany 250 szt.

37 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
89,99 zł
brutto,
Gwóźdź prosty SWG  4009155740157 (Ø x D) 2.2 mm x 55 mm cynkowany 2.5 kg

Gwóźdź prosty SWG 4009155740157 (Ø x D) 2.2 mm x 55 mm cynkowany 2.5 kg

27 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
85,49 zł
brutto,
1kg = 34,20 zł
Gwóźdź prosty SWG  4009155718026 (Ø x D) 3.8 mm x 100 mm cynkowany 2.5 kg

Gwóźdź prosty SWG 4009155718026 (Ø x D) 3.8 mm x 100 mm cynkowany 2.5 kg

81 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
80,99 zł
brutto,
1kg = 32,40 zł
Gwóźdź prosty SWG  4009155718118 (Ø x D) 4.2 mm x 120 mm cynkowany 1 kg

Gwóźdź prosty SWG 4009155718118 (Ø x D) 4.2 mm x 120 mm cynkowany 1 kg

4 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
49,49 zł
brutto,
1kg = 49,49 zł
Gwóźdź prosty SWG  97994312070 (Ø x D) 4.2 mm x 120 mm cynkowany 2.5 kg

Gwóźdź prosty SWG 97994312070 (Ø x D) 4.2 mm x 120 mm cynkowany 2.5 kg

22 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
80,99 zł
brutto,
1kg = 32,40 zł
Gwóźdź prosty SWG  97994713070 (Ø x D) 4.6 mm x 130 mm cynkowany 5 kg

Gwóźdź prosty SWG 97994713070 (Ø x D) 4.6 mm x 130 mm cynkowany 5 kg

18 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
149,00 zł
brutto,
1kg = 29,80 zł
Gwóźdź prosty SWG  4009155161044 (Ø x D) 6 mm x 180 mm cynkowany 5 kg

Gwóźdź prosty SWG 4009155161044 (Ø x D) 6 mm x 180 mm cynkowany 5 kg

14 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
159,00 zł
brutto,
1kg = 31,80 zł
Gwóźdź SITOR SWG  4009146419512 (Ø x D) 3.2 mm x 70 mm  5 kg

Gwóźdź SITOR SWG 4009146419512 (Ø x D) 3.2 mm x 70 mm 5 kg

3 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
80,49 zł
brutto,
1kg = 16,10 zł
Gwóźdź SWG  9841255030 (Ø x D) 2.5 mm x 50 mm A4 80 szt.

Gwóźdź SWG 9841255030 (Ø x D) 2.5 mm x 50 mm A4 80 szt.

56 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
119,00 zł
brutto,
Gwóźdź wygięty SWG  9784363470  ocynkowany ogniowo 2.5 kg

Gwóźdź wygięty SWG 9784363470 ocynkowany ogniowo 2.5 kg

119 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
109,00 zł
brutto,
1kg = 43,60 zł
Gwóźdź wygięty SWG  9784202070  ocynkowany ogniowo 1 kg

Gwóźdź wygięty SWG 9784202070 ocynkowany ogniowo 1 kg

3 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
58,49 zł
brutto,
1kg = 58,49 zł
Gwóźdź wygięty SWG  9784262570  ocynkowany ogniowo 2.5 kg

Gwóźdź wygięty SWG 9784262570 ocynkowany ogniowo 2.5 kg

23 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
119,00 zł
brutto,
1kg = 47,60 zł
Gwóźdź prosty SWG  9786326570 (Ø x D) 3.1 mm x 65 mm  2.5 kg

Gwóźdź prosty SWG 9786326570 (Ø x D) 3.1 mm x 65 mm 2.5 kg

4 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
71,99 zł
brutto,
1kg = 28,80 zł
Gwóźdź prosty SWG  97867021170 (Ø x D) 7 mm x 210 mm  2.5 kg

Gwóźdź prosty SWG 97867021170 (Ø x D) 7 mm x 210 mm 2.5 kg

187 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
85,49 zł
brutto,
1kg = 34,20 zł
Gwóźdź panelowy lekki SWG  9793318070 (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm cynkowany 2.5 kg

Gwóźdź panelowy lekki SWG 9793318070 (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm cynkowany 2.5 kg

229 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
119,00 zł
brutto,
1kg = 47,60 zł
Gwóźdź panelowy lekki SWG  4009155651453 (Ø x D) 3.1 mm x 40 mm cynkowany 2.5 kg

Gwóźdź panelowy lekki SWG 4009155651453 (Ø x D) 3.1 mm x 40 mm cynkowany 2.5 kg

94 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
119,00 zł
brutto,
1kg = 47,60 zł
Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT  TO-5386194 (Ø x D) 3 mm x 6 mm  500 szt.

Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT TO-5386194 (Ø x D) 3 mm x 6 mm 500 szt.

10 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
94,49 zł
brutto,
Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT  TO-5386191 (Ø x D) 2 mm x 10 mm  500 szt.

Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT TO-5386191 (Ø x D) 2 mm x 10 mm 500 szt.

10 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
80,99 zł
brutto,
Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT  TO-5386185 (Ø x D) 2 mm x 6 mm  500 szt.

Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT TO-5386185 (Ø x D) 2 mm x 6 mm 500 szt.

10 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
85,49 zł
brutto,
Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT  TO-5386212 (Ø x D) 4 mm x 12 mm  500 szt.

Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT TO-5386212 (Ø x D) 4 mm x 12 mm 500 szt.

10 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
129,00 zł
brutto,
Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT  TO-5386206 (Ø x D) 3 mm x 18 mm  500 szt.

Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT TO-5386206 (Ø x D) 3 mm x 18 mm 500 szt.

10 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
109,00 zł
brutto,
Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT  TO-5386221 (Ø x D) 5 mm x 15 mm  250 szt.

Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT TO-5386221 (Ø x D) 5 mm x 15 mm 250 szt.

10 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
139,00 zł
brutto,
Gwóźdź prosty SWG  97864411070 (Ø x D) 4.2 mm x 110 mm  420 szt.
Zdjęcie poglądowe

Gwóźdź prosty SWG 97864411070 (Ø x D) 4.2 mm x 110 mm 420 szt.

44 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
139,00 zł
brutto,
Gwóźdź prosty SWG  97864713070 (Ø x D) 4.6 mm x 130 mm  285 szt.
Zdjęcie poglądowe

Gwóźdź prosty SWG 97864713070 (Ø x D) 4.6 mm x 130 mm 285 szt.

16 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
139,00 zł
brutto,
Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT  TO-5439189 (Ø x D) 3 mm x 18 mm  500 szt.

Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT TO-5439189 (Ø x D) 3 mm x 18 mm 500 szt.

10 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
109,00 zł
brutto,
Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT  TO-5439186 (Ø x D) 3 mm x 12 mm  500 szt.

Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT TO-5439186 (Ø x D) 3 mm x 12 mm 500 szt.

10 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
129,00 zł
brutto,
Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT  TO-5439183 (Ø x D) 3 mm x 10 mm  500 szt.

Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT TO-5439183 (Ø x D) 3 mm x 10 mm 500 szt.

10 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
149,00 zł
brutto,
Kotwa sufitowa Fischer FDZ 6/35 554898  cynkowany galwanicznie 100 szt.

Kotwa sufitowa Fischer FDZ 6/35 554898 cynkowany galwanicznie 100 szt.

30 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
189,00 zł
brutto,
Gwóźdź z osłoną kwb  355730   500 szt.

Gwóźdź z osłoną kwb 355730 500 szt.

Dostawa w czw. 15.10
18,69 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena PR28/75BKRI PR28/75BKRI (Ø x D) 2.8 mm x 75 mm  4000 szt.

Gwóźdź Prebena PR28/75BKRI PR28/75BKRI (Ø x D) 2.8 mm x 75 mm 4000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
279,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena PR28/80BKRI PR28/80BKRI (Ø x D) 2.8 mm x 80 mm  3000 szt.

Gwóźdź Prebena PR28/80BKRI PR28/80BKRI (Ø x D) 2.8 mm x 80 mm 3000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
289,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena PR31/100BKRI PR31/100BKRI (Ø x D) 3.1 mm x 90 mm  3000 szt.

Gwóźdź Prebena PR31/100BKRI PR31/100BKRI (Ø x D) 3.1 mm x 90 mm 3000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
479,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena PR31/90BK PR31/90BK (Ø x D) 3.1 mm x 90 mm  3000 szt.

Gwóźdź Prebena PR31/90BK PR31/90BK (Ø x D) 3.1 mm x 90 mm 3000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
359,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena RKP34/100BK RKP34/100BK (Ø x D) 3.4 mm x 100 mm  1500 szt.

Gwóźdź Prebena RKP34/100BK RKP34/100BK (Ø x D) 3.4 mm x 100 mm 1500 szt.

Dostawa w czw. 15.10
319,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena RKP31/90NKRI RKP31/90NKRI (Ø x D) 3.1 mm x 90 mm  2000 szt.

Gwóźdź Prebena RKP31/90NKRI RKP31/90NKRI (Ø x D) 3.1 mm x 90 mm 2000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
409,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena RKP31/80BKRI RKP31/80BKRI (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm  2000 szt.

Gwóźdź Prebena RKP31/80BKRI RKP31/80BKRI (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm 2000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
319,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena RKP31/80NKRI RKP31/80NKRI (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm  2000 szt.

Gwóźdź Prebena RKP31/80NKRI RKP31/80NKRI (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm 2000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
369,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena RKP31/90BKRI RKP31/90BKRI (Ø x D) 3.1 mm x 90 mm  2000 szt.

Gwóźdź Prebena RKP31/90BKRI RKP31/90BKRI (Ø x D) 3.1 mm x 90 mm 2000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
349,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena RKP38/120NK RKP38/120NK (Ø x D) 3.8 mm x 160 mm  1000 szt.

Gwóźdź Prebena RKP38/120NK RKP38/120NK (Ø x D) 3.8 mm x 160 mm 1000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
429,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena RK28/70NK RK28/70NK (Ø x D) 2.8 mm x 70 mm  3000 szt.

Gwóźdź Prebena RK28/70NK RK28/70NK (Ø x D) 2.8 mm x 70 mm 3000 szt.

Dostawa w śr. 28.10
309,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena RKP28/65BKRI RKP28/65BKRI (Ø x D) 2.8 mm x 65 mm  2700 szt.

Gwóźdź Prebena RKP28/65BKRI RKP28/65BKRI (Ø x D) 2.8 mm x 65 mm 2700 szt.

Dostawa w czw. 15.10
309,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNW31/90BKRI CNW31/90BKRI (Ø x D) 3.1 mm x 90 mm  3600 szt.

Gwóźdź Prebena CNW31/90BKRI CNW31/90BKRI (Ø x D) 3.1 mm x 90 mm 3600 szt.

Dostawa w czw. 15.10
369,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNZ31/22VZRI CNZ31/22VZRI (Ø x D) 3.1 mm x 22 mm  7200 szt.

Gwóźdź Prebena CNZ31/22VZRI CNZ31/22VZRI (Ø x D) 3.1 mm x 22 mm 7200 szt.

Dostawa w czw. 15.10
449,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNZ31/45VZRI CNZ31/45VZRI (Ø x D) 3.1 mm x 45 mm  7200 szt.

Gwóźdź Prebena CNZ31/45VZRI CNZ31/45VZRI (Ø x D) 3.1 mm x 45 mm 7200 szt.

Dostawa w czw. 15.10
749,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNW28/70BK CNW28/70BK (Ø x D) 2.8 mm x 70 mm  6000 szt.

Gwóźdź Prebena CNW28/70BK CNW28/70BK (Ø x D) 2.8 mm x 70 mm 6000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
369,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNW25/70BK CNW25/70BK (Ø x D) 2.5 mm x 70 mm  7200 szt.

Gwóźdź Prebena CNW25/70BK CNW25/70BK (Ø x D) 2.5 mm x 70 mm 7200 szt.

Dostawa w czw. 15.10
419,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena CNW25/50BKRI CNW25/50BKRI (Ø x D) 2.5 mm x 50 mm  9000 szt.

Gwóźdź Prebena CNW25/50BKRI CNW25/50BKRI (Ø x D) 2.5 mm x 50 mm 9000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
419,00 zł
brutto,
Hak do czyszczenia VBW  87245020 (D x S) 210 mm x 85 mm  100 szt.

Hak do czyszczenia VBW 87245020 (D x S) 210 mm x 85 mm 100 szt.

30 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
3599,00 zł
brutto,
Hak do czyszczenia VBW  87245011 (D x S) 210 mm x 115 mm  50 szt.

Hak do czyszczenia VBW 87245011 (D x S) 210 mm x 115 mm 50 szt.

8 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
2429,00 zł
brutto,
Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT  TO-5386203 (Ø x D) 3 mm x 12 mm  500 szt.

Nitokołek z łbem kulistym TOOLCRAFT TO-5386203 (Ø x D) 3 mm x 12 mm 500 szt.

10 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
129,00 zł
brutto,
Nowość
Gwóźdź Prebena RK31/80BK RK31/80BK (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm  3000 szt.

Gwóźdź Prebena RK31/80BK RK31/80BK (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm 3000 szt.

Dostawa w czw. 15.10
309,00 zł
brutto,
Gwóźdź prosty SWG  97863910070 (Ø x D) 3.8 mm x 100 mm  2.5 kg

Gwóźdź prosty SWG 97863910070 (Ø x D) 3.8 mm x 100 mm 2.5 kg

286 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
71,99 zł
brutto,
1kg = 28,80 zł
Gwóźdź prosty SWG  4009155716886 (Ø x D) 4.6 mm x 130 mm  2.5 kg

Gwóźdź prosty SWG 4009155716886 (Ø x D) 4.6 mm x 130 mm 2.5 kg

76 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
71,99 zł
brutto,
1kg = 28,80 zł
  • poprzedni
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • następny
%seoprefootercolumns%
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Odstępuję od umowy

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Bosch Brand Weeks
* Rabat obowiązuje wyłącznie na dostępne od ręki produkty marek Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories i Dremel (status dostawy zielony). Ważne do 04.10.2026 r. na conrad.pl. Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach wielkość sprzedaży może być ograniczona.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* Rabat obowiązuje wyłącznie na artykuły dostępne od ręki (status dostawy: zielony): 10% rabatu na wybrane produkty marki Schneider Electric oraz na cały asortyment marki Shelly. Ważne do 25.10.2026 r. na conrad.pl (z wyłączeniem produktów wysyłanych bezpośrednio przez naszych partnerów handlowych). Nie łączy się z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może nastąpić ograniczenie ilości sprzedawanych sztuk.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych