Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad

%categorydescription%

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Rodzaj produktu
Tuleja kablowa61
Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby36
Żywica lana12
Termokurczliwa tuleja łącząca9
Żel dwukomponentowy9
Mufka łącząca żelowa7
Tuleja łącząca z odlewu żywicznego6
Zestaw naprawczy kabla3
Element centrujący do masy uszczelniającej1
Power Gel1
Tuleja naprawcza1
Uchwyt kablowy odciążający do mufy żelowej Relifix1
Zestaw klejący1
Zestaw połączeniowy termokurczliwy ze śrubą1
Cena
zł - zł
Marka
CellPack57
HellermannTyton41
Relicon by HellermannTyton24
Wiska11
Raytech10
Hongshang9
3M4
EVN4
Spelsberg4
Cimco2
Weidmüller2
DEHN1
Heitronic1
Makita1
Schneider Electric1
TRU COMPONENTS1
Maksymalny przekrój
mm - mm
1.5 mm²2
2.5 mm²8
2.50 mm²2
4 mm²5
6 mm²5
10 mm²4
16 mm²8
25 mm²1
35 mm²4
50 mm²1
95 mm²2
150 mm²1
240 mm²2
6 mm1
12 mm3
14 mm1
15 mm1
16 mm3
17 mm1
18 mm1
19.20 mm1
20 mm3
21 mm1
22 mm3
24 mm1
25 mm2
27 mm1
28 mm2
30 mm3
32 mm1
33 mm1
34 mm1
35 mm5
37 mm1
38 mm1
43 mm3
45 mm2
47 mm1
48 mm2
65 mm2
72 mm3
77 mm1
85 mm1
93 mm2
115 mm1
125 mm2
Maksymalna średnica kabla
mm - mm
6 mm1
8.5 mm1
10.5 mm1
11 mm1
12 mm3
13 mm3
14 mm1
15 mm1
16 mm3
17 mm2
18 mm2
19 mm1
19.20 mm1
20 mm3
21 mm1
22 mm5
24 mm1
27 mm1
28 mm2
30 mm5
32 mm1
33 mm1
34 mm1
35 mm5
37 mm2
38 mm2
43 mm3
45 mm2
47 mm1
48 mm2
52 mm2
57 mm1
65 mm2
72 mm3
77 mm1
85 mm3
93 mm2
110 mm1
115 mm1
125 mm2
138 mm3
183 mm1
6.5 mm1
8 mm1
25 mm1
42 mm1
62 mm1
Certyfikaty
RoHS102
Minimalny przekrój
Najczęściej wyszukiwane kategorie:
Nowości i promocje

Tulejki I Zlaczki Kablowe

149 Wyniki wyszukiwania

 
Szczegóły
Cena
Dostępność
Maksymalna średnica kabla
Maksymalny przekrój
Certyfikaty
Minimalny przekrój
CellPack 165912 SRMAHV/43-12/250mm Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby Zakres średnicy kabla: 12 - 43 mm Opis: 1 zest.

CellPack 165912 SRMAHV/43-12/250mm Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby Zakres średnicy kabla: 12 - 43 mm Opis:

sztukaCena złOszczędność
1119,00-
3113,824% = 15,54 zł
5+111,756% = 36,25 zł
1119,00-
3113,824% = 15,54 zł
5111,756% = 36,25 zł
10110,387% = 86,20 zł
25108,839% = 254,25 zł
50107,1010% = 595,00 zł
brutto
12 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
43 mm
43 mm
RoHS
-
Raytech 84027 HAPPY JOINT 6 Tuleja kablowa  Opis: 1 szt.

Raytech 84027 HAPPY JOINT 6 Tuleja kablowa Opis: 1 szt.

35,39 zł
brutto
13 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
4 mm²
RoHS
-
Żywica lana Spelsberg GHB Pro 4 49252401, 1250 ml

Żywica lana Spelsberg GHB Pro 4 49252401, 1250 ml

619,00 zł
1l = 495,20 zł, brutto
131 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 15.10
-
10 mm²
-
6 mm²
Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-52/15-250-POX-BK

Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-52/15-250-POX-BK

sztukaCena złOszczędność
1119,00-
3113,824% = 15,54 zł
5+111,756% = 36,25 zł
1119,00-
3113,824% = 15,54 zł
5111,756% = 36,25 zł
10110,387% = 86,20 zł
25108,839% = 254,25 zł
50107,1010% = 595,00 zł
brutto
2 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
45 mm
45 mm
RoHS
-
CellPack 145363 Cellpack Tuleja kablowa  Opis: 1 szt.
Zdjęcie poglądowe

CellPack 145363 Cellpack Tuleja kablowa Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1299,00-
3289,283% = 29,16 zł
5+285,405% = 68,00 zł
1299,00-
3289,283% = 29,16 zł
5285,405% = 68,00 zł
10282,825% = 161,80 zł
25279,896% = 477,75 zł
brutto
28 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
35 mm²
RoHS
6 mm²
Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-43/10-500-POX-BK

Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-43/10-500-POX-BK

sztukaCena złOszczędność
1199,00-
3192,533% = 19,41 zł
5+189,955% = 45,25 zł
1199,00-
3192,533% = 19,41 zł
5189,955% = 45,25 zł
10188,235% = 107,70 zł
25186,286% = 318,00 zł
brutto
4 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
35 mm
35 mm
RoHS
-
Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby HellermannTyton LVK-5x1.5-6 PO-X BK 380-04005, 12 - 48 mm, 1 szt.
Zdjęcie poglądowe

Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby HellermannTyton LVK-5x1.5-6 PO-X BK 380-04005, 12 - 48 mm, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1119,00-
3113,824% = 15,54 zł
5+111,756% = 36,25 zł
1119,00-
3113,824% = 15,54 zł
5111,756% = 36,25 zł
10110,387% = 86,20 zł
25108,839% = 254,25 zł
50107,1010% = 595,00 zł
brutto
16 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
48 mm
48 mm
RoHS
-
Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-43/10-1000-POX-BK

Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-43/10-1000-POX-BK

sztukaCena złOszczędność
1339,00-
3329,613% = 28,17 zł
5+325,854% = 65,75 zł
1339,00-
3329,613% = 28,17 zł
5325,854% = 65,75 zł
10323,345% = 156,60 zł
25320,525% = 462,00 zł
brutto
4 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
35 mm
35 mm
RoHS
-
Zestaw naprawczy kabla CellPack SRMH3/1.5-2.5/V 254684, 1 zest.

Zestaw naprawczy kabla CellPack SRMH3/1.5-2.5/V 254684, 1 zest.

-25%
87,49 zł
65,49 zł
brutto
4 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
2.5 mm²
-
1.5 mm²
Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-43/10-250-POX-BK

Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-43/10-250-POX-BK

sztukaCena złOszczędność
1119,00-
3113,824% = 15,54 zł
5+111,756% = 36,25 zł
1119,00-
3113,824% = 15,54 zł
5111,756% = 36,25 zł
10110,387% = 86,20 zł
25108,839% = 254,25 zł
50107,1010% = 595,00 zł
brutto
10 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
35 mm
35 mm
RoHS
-
Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-76/22-750-POX-BK

Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-76/22-750-POX-BK

sztukaCena złOszczędność
1309,00-
3300,443% = 25,68 zł
5+297,014% = 59,95 zł
1309,00-
3300,443% = 25,68 zł
5297,014% = 59,95 zł
10294,725% = 142,80 zł
25292,165% = 421,00 zł
brutto
6 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
65 mm
65 mm
RoHS
-
Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby CellPack SRMAHV28-10/1M 143592, 10 - 28 mm, 1 szt.

Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby CellPack SRMAHV28-10/1M 143592, 10 - 28 mm, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1489,00-
3475,453% = 40,65 zł
5+470,034% = 94,85 zł
1489,00-
3475,453% = 40,65 zł
5470,034% = 94,85 zł
10466,415% = 225,90 zł
25462,355% = 666,25 zł
brutto
Dostępne wkrótce
28 mm
28 mm
RoHS
-
Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-100/30-500POX-BK

Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-100/30-500POX-BK

sztukaCena złOszczędność
1259,00-
3250,583% = 25,26 zł
5+247,225% = 58,90 zł
1259,00-
3250,583% = 25,26 zł
5247,225% = 58,90 zł
10244,995% = 140,10 zł
25242,456% = 413,75 zł
brutto
4 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
85 mm
85 mm
RoHS
-
Tuleja łącząca z odlewu żywicznego CellPack M2/EG 124295, 30 mm (max), 1 szt.

Tuleja łącząca z odlewu żywicznego CellPack M2/EG 124295, 30 mm (max), 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1329,00-
3319,893% = 27,33 zł
5+316,234% = 63,85 zł
1329,00-
3319,893% = 27,33 zł
5316,234% = 63,85 zł
10313,805% = 152,00 zł
25311,075% = 448,25 zł
brutto
Dostępne wkrótce
30 mm
-
-
-
Tuleja kablowa CellPack EASY2 V 389676, 1 szt.
Zdjęcie poglądowe

Tuleja kablowa CellPack EASY2 V 389676, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1129,00-
3123,394% = 16,83 zł
5+121,146% = 39,30 zł
1129,00-
3123,394% = 16,83 zł
5121,146% = 39,30 zł
10119,667% = 93,40 zł
25117,979% = 275,75 zł
50116,1010% = 645,00 zł
brutto
9 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
2.50 mm²
RoHS
1.50 mm²
Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby HellermannTyton LVRK-24/6-200-POX-BK 380-04004, 6 - 24 mm, 1 zest.

Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby HellermannTyton LVRK-24/6-200-POX-BK 380-04004, 6 - 24 mm, 1 zest.

sztukaCena złOszczędność
199,99-
395,035% = 14,88 zł
5+93,057% = 34,70 zł
199,99-
395,035% = 14,88 zł
593,057% = 34,70 zł
1091,249% = 87,50 zł
2590,2410% = 243,75 zł
5088,5811% = 570,50 zł
brutto
9 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
24 mm
24 mm
RoHS
1.50 mm²
Żel dwukomponentowy HellermannTyton Religel Plus 10000 ml-SIG-GN 435-00753, 1 szt.

Żel dwukomponentowy HellermannTyton Religel Plus 10000 ml-SIG-GN 435-00753, 1 szt.

3039,00 zł
1l = 303,90 zł, brutto
Dostawa w pt. 23.10
-
-
RoHS
-
Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby Hongshang HRSL/13-57/0.25, 13 - 57 mm, 0.25 m

Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby Hongshang HRSL/13-57/0.25, 13 - 57 mm, 0.25 m

42,09 zł
1m = 168,36 zł, brutto
11 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
57 mm
-
RoHS
-
Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby 3M HDCW-35/10-250, 10 - 35 mm, 1 zest.

Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby 3M HDCW-35/10-250, 10 - 35 mm, 1 zest.

sztukaCena złOszczędność
1129,00-
3123,394% = 16,83 zł
5+121,146% = 39,30 zł
1129,00-
3123,394% = 16,83 zł
5121,146% = 39,30 zł
10119,667% = 93,40 zł
25117,979% = 275,75 zł
50116,1010% = 645,00 zł
brutto
9 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
35 mm
35 mm
-
-
Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby CellPack SRMAHV/28-10/250mm 143595, 10 - 28 mm, 1 szt.
Zdjęcie poglądowe

Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby CellPack SRMAHV/28-10/250mm 143595, 10 - 28 mm, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
187,49-
383,155% = 13,02 zł
5+81,427% = 30,35 zł
187,49-
383,155% = 13,02 zł
581,427% = 30,35 zł
1079,839% = 76,60 zł
2578,9610% = 213,25 zł
5077,5111% = 499,00 zł
brutto
34 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
28 mm
28 mm
RoHS
-
Żel dwukomponentowy Relicon by HellermannTyton RELICON KH67 CL 180 435-00825, 180 ml

Żel dwukomponentowy Relicon by HellermannTyton RELICON KH67 CL 180 435-00825, 180 ml

159,00 zł
1l = 883,33 zł, brutto
4 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
-
RoHS
-
CellPack 348812 SMH4/1.5-6/V Termokurczliwa tuleja łącząca  Opis: 1 szt.

CellPack 348812 SMH4/1.5-6/V Termokurczliwa tuleja łącząca Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1199,00-
3192,533% = 19,41 zł
5+189,955% = 45,25 zł
1199,00-
3192,533% = 19,41 zł
5189,955% = 45,25 zł
10188,235% = 107,70 zł
25186,286% = 318,00 zł
brutto
5 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
6 mm²
-
1.5 mm²
CellPack 389679 EASY 5 V Tuleja kablowa  Opis: 1 zest.
Zdjęcie poglądowe

CellPack 389679 EASY 5 V Tuleja kablowa Opis: 1 zest.

sztukaCena złOszczędność
1399,00-
3387,953% = 33,15 zł
5+383,524% = 77,40 zł
1399,00-
3387,953% = 33,15 zł
5383,524% = 77,40 zł
10380,575% = 184,30 zł
25377,255% = 543,75 zł
brutto
5 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
25 mm²
RoHS
16 mm²
Tuleja naprawcza 3M HDCW 80/25-250, 1 szt.

Tuleja naprawcza 3M HDCW 80/25-250, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1159,00-
3152,084% = 20,76 zł
5+149,326% = 48,40 zł
1159,00-
3152,084% = 20,76 zł
5149,326% = 48,40 zł
10147,497% = 115,10 zł
25145,419% = 339,75 zł
50143,1010% = 795,00 zł
brutto
Dostawa w wt. 20.10
-
-
-
-
Tuleja kablowa CellPack M 0 GG 353703, 15 mm (max), 1 szt.

Tuleja kablowa CellPack M 0 GG 353703, 15 mm (max), 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1209,00-
3202,213% = 20,37 zł
5+199,495% = 47,55 zł
1209,00-
3202,213% = 20,37 zł
5199,495% = 47,55 zł
10197,695% = 113,10 zł
25195,646% = 334,00 zł
brutto
18 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
15 mm
15 mm
RoHS
4 mm²
Tuleja kablowa CellPack EASY 7 V 371167, 1 zest.
Zdjęcie poglądowe

Tuleja kablowa CellPack EASY 7 V 371167, 1 zest.

sztukaCena złOszczędność
1529,00-
3514,353% = 43,95 zł
5+508,474% = 102,65 zł
1529,00-
3514,353% = 43,95 zł
5508,474% = 102,65 zł
10504,565% = 244,40 zł
25500,175% = 720,75 zł
brutto
1 Opakowania w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
35 mm²
RoHS
2.50 mm²
Tuleja kablowa Relicon by HellermannTyton RELILIGHT V41.5 P1 PA66V0 BK10 435-01656, 6.50 - 12 mm, 1 szt.

Tuleja kablowa Relicon by HellermannTyton RELILIGHT V41.5 P1 PA66V0 BK10 435-01656, 6.50 - 12 mm, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
177,99-
373,686% = 12,93 zł
5+71,958% = 30,20 zł
177,99-
373,686% = 12,93 zł
571,958% = 30,20 zł
1070,819% = 71,80 zł
brutto
1 Sztuki w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
12 mm
12 mm
RoHS
0.50 mm²
<br>  TRU COMPONENTS<br>  1563951<br>  Zestaw połączeniowy termokurczliwy ze śrubą<br>  Zakres średnicy kabla: 3 - 6 mm<br>  Opis: 1 zest.<br>

TRU COMPONENTS 1563951 Zestaw połączeniowy termokurczliwy ze śrubą Zakres średnicy kabla: 3 - 6 mm Opis: 1 zest.

30,29 zł
brutto
3 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
6 mm
6 mm
RoHS
0.50 mm²
Relicon by HellermannTyton 435-01661 Reliseal V510PP/SIR Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 14 - 21 mm Opis: 1 szt.
Zdjęcie poglądowe

Relicon by HellermannTyton 435-01661 Reliseal V510PP/SIR Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 14 - 21 mm Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1439,00-
3426,843% = 36,48 zł
5+421,974% = 85,15 zł
1439,00-
3426,843% = 36,48 zł
5421,974% = 85,15 zł
10418,725% = 202,80 zł
25415,075% = 598,25 zł
brutto
Dostawa w pt. 23.10
21 mm
21 mm
RoHS
10 mm²
Tuleja kablowa Relicon by HellermannTyton Relifix V31.5 GN 435-00650, 9 - 16 mm, 1 szt.

Tuleja kablowa Relicon by HellermannTyton Relifix V31.5 GN 435-00650, 9 - 16 mm, 1 szt.

59,99 zł
brutto
Dostępne wkrótce
16 mm
16 mm
RoHS
0.50 mm²
CellPack 371166 EASY 6 V Tuleja kablowa  Opis: 1 zest.
Zdjęcie poglądowe

CellPack 371166 EASY 6 V Tuleja kablowa Opis: 1 zest.

sztukaCena złOszczędność
1369,00-
3358,783% = 30,66 zł
5+354,684% = 71,60 zł
1369,00-
3358,783% = 30,66 zł
5354,684% = 71,60 zł
10351,955% = 170,50 zł
25348,895% = 502,75 zł
brutto
3 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
-
RoHS
-
Tuleja kablowa CellPack EASY 4 V 389678, 1 zest.
Zdjęcie poglądowe

Tuleja kablowa CellPack EASY 4 V 389678, 1 zest.

169,00 zł
brutto
14 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
16 mm²
RoHS
6 mm²
Żywica lana Spelsberg GHB Pro 1 49252101, 250 ml

Żywica lana Spelsberg GHB Pro 1 49252101, 250 ml

239,00 zł
1l = 956,00 zł, brutto
Dostępne wkrótce
-
2.5 mm²
-
-
Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby CellPack SRMH 345619, 1 szt.

Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby CellPack SRMH 345619, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1119,00-
3113,824% = 15,54 zł
5+111,756% = 36,25 zł
1119,00-
3113,824% = 15,54 zł
5111,756% = 36,25 zł
10110,387% = 86,20 zł
25108,839% = 254,25 zł
50107,1010% = 595,00 zł
brutto
2 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
2.50 mm²
RoHS
1.50 mm²
Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-52/15-500-POX-BK

Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-52/15-500-POX-BK

sztukaCena złOszczędność
1209,00-
3202,213% = 20,37 zł
5+199,495% = 47,55 zł
1209,00-
3202,213% = 20,37 zł
5199,495% = 47,55 zł
10197,695% = 113,10 zł
25195,646% = 334,00 zł
brutto
8 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
45 mm
45 mm
RoHS
-
Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby Hongshang HRSL/30-138/1-Set, 30 - 138 mm, 1 szt.

Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby Hongshang HRSL/30-138/1-Set, 30 - 138 mm, 1 szt.

419,00 zł
1m = 419,00 zł, brutto
Dostępne wkrótce
138 mm
-
RoHS
-
Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby Hongshang HRSL/50-183/1-Set, 50 - 183 mm, 1 szt.

Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby Hongshang HRSL/50-183/1-Set, 50 - 183 mm, 1 szt.

509,00 zł
1m = 509,00 zł, brutto
Dostępne wkrótce
183 mm
-
RoHS
-
CellPack 353815 Y 2 GG Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 30 - 34 mm Opis: 1 szt.

CellPack 353815 Y 2 GG Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 30 - 34 mm Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1629,00-
3613,652% = 46,05 zł
5+607,553% = 107,25 zł
1629,00-
3613,652% = 46,05 zł
5607,553% = 107,25 zł
10603,464% = 255,40 zł
brutto
Dostępne wkrótce
34 mm
34 mm
RoHS
10 mm²
Zestaw klejący CellPack HKB 127651, 3 m

Zestaw klejący CellPack HKB 127651, 3 m

239,00 zł
1m = 79,67 zł, brutto
Dostępne wkrótce
-
-
RoHS
-
Tuleja kablowa Raytech RAPID JOINT L10-IP68 84033, 16 - 20 mm, 1 szt.

Tuleja kablowa Raytech RAPID JOINT L10-IP68 84033, 16 - 20 mm, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1349,00-
3339,333% = 29,01 zł
5+335,464% = 67,70 zł
1349,00-
3339,333% = 29,01 zł
5335,464% = 67,70 zł
10332,885% = 161,20 zł
25329,985% = 475,50 zł
brutto
12 Sztuk w magazynie
Dostawa w pt. 16.10
20 mm
240 mm²
RoHS
4 mm²
Tuleja kablowa Raytech BARNEY 84001, 6 - 11 mm, 1 szt.

Tuleja kablowa Raytech BARNEY 84001, 6 - 11 mm, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
177,49-
373,206% = 12,87 zł
5+71,488% = 30,05 zł
177,49-
373,206% = 12,87 zł
571,488% = 30,05 zł
1070,359% = 71,40 zł
2569,0711% = 210,50 zł
5067,6413% = 492,50 zł
brutto
30 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
11 mm
2.5 mm²
RoHS
1.5 mm²
Tuleja kablowa Relicon by HellermannTyton F-13 PUR BK 435-00202, 21 - 27 mm, 1 szt.
Zdjęcie poglądowe

Tuleja kablowa Relicon by HellermannTyton F-13 PUR BK 435-00202, 21 - 27 mm, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1809,00-
3789,262% = 59,22 zł
5+781,413% = 137,95 zł
1809,00-
3789,262% = 59,22 zł
5781,413% = 137,95 zł
10776,154% = 328,50 zł
brutto
Dostawa w pt. 23.10
27 mm
27 mm
RoHS
-
Relicon by HellermannTyton 435-00200 F-11 PUR BK Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 11 - 16 mm Opis: 1 szt.
Zdjęcie poglądowe

Relicon by HellermannTyton 435-00200 F-11 PUR BK Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 11 - 16 mm Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1859,00-
3838,042% = 62,88 zł
5+829,713% = 146,45 zł
1859,00-
3838,042% = 62,88 zł
5829,713% = 146,45 zł
10824,124% = 348,80 zł
brutto
Dostawa w pt. 23.10
16 mm
16 mm
RoHS
-
Spelsberg 49252201 GHB Pro 2 Żywica lana  Opis: 400 ml

Spelsberg 49252201 GHB Pro 2 Żywica lana Opis: 400 ml

279,00 zł
1l = 697,50 zł, brutto
Dostępne wkrótce
-
4 mm²
-
4 mm²
Spelsberg 49252301 GHB Pro 3 Żywica lana  Opis: 750 ml

Spelsberg 49252301 GHB Pro 3 Żywica lana Opis: 750 ml

389,00 zł
1l = 518,67 zł, brutto
Dostępne wkrótce
-
6 mm²
-
4 mm²
Wiska 10102422 SHARK MP1000W Żel dwukomponentowy  Opis: 1 szt.

Wiska 10102422 SHARK MP1000W Żel dwukomponentowy Opis: 1 szt.

3309,00 zł
1l = 330,90 zł, brutto
Dostępne wkrótce
-
-
-
-
Tuleja kablowa Wiska SH0516W 10102415, 1 szt.

Tuleja kablowa Wiska SH0516W 10102415, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1299,00-
3289,283% = 29,16 zł
5+285,405% = 68,00 zł
1299,00-
3289,283% = 29,16 zł
5285,405% = 68,00 zł
10282,825% = 161,80 zł
25279,896% = 477,75 zł
brutto
Dostępne wkrótce
-
16 mm²
-
6 mm²
EVN SMT683-P SMT683P Tuleja kablowa  Opis: 1 szt.

EVN SMT683-P SMT683P Tuleja kablowa Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1169,00-
3161,654% = 22,05 zł
5+158,716% = 51,45 zł
1169,00-
3161,654% = 22,05 zł
5158,716% = 51,45 zł
10156,767% = 122,40 zł
25154,559% = 361,25 zł
50152,1010% = 845,00 zł
brutto
Dostawa w czw. 29.10
-
-
-
-
EVN SM683-P SM683P Tuleja kablowa  Opis: 1 szt.

EVN SM683-P SM683P Tuleja kablowa Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1149,00-
3142,524% = 19,44 zł
5+139,936% = 45,35 zł
1149,00-
3142,524% = 19,44 zł
5139,936% = 45,35 zł
10138,217% = 107,90 zł
25136,269% = 318,50 zł
50134,1010% = 745,00 zł
brutto
Dostawa w czw. 29.10
-
2.5 mm²
-
0.75 mm²
Mufka łącząca żelowa CellPack EASYCELL/EASY5/V+ 486520, 14 - 22 mm, 1 zest.

Mufka łącząca żelowa CellPack EASYCELL/EASY5/V+ 486520, 14 - 22 mm, 1 zest.

-8%
sztukaCena złOszczędność
1269,00-
3260,263% = 26,22 zł
5+256,765% = 61,20 zł
1269,00-
3260,263% = 26,22 zł
5256,765% = 61,20 zł
brutto
Dostępne wkrótce
22 mm
16 mm²
-
6 mm²
Mufka łącząca żelowa CellPack EASYCELL/EASY2/V+ 486517, 10 - 13 mm, 1 zest.

Mufka łącząca żelowa CellPack EASYCELL/EASY2/V+ 486517, 10 - 13 mm, 1 zest.

-10%
97,00 zł
87,49 zł
brutto
Dostępne wkrótce
13 mm
2.5 mm²
-
1.5 mm²
Zestaw naprawczy kabla CellPack SMH3/0.75-4.0/WAGO 486384, 1 zest.

Zestaw naprawczy kabla CellPack SMH3/0.75-4.0/WAGO 486384, 1 zest.

-10%
102,00 zł
91,99 zł
brutto
Dostępne wkrótce
-
4 mm²
-
0.75 mm²
Relicon by HellermannTyton 435-01657 RELILIGHT V34 P2 PA66V0 BK5 Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 7.50 - 16 mm Opis: 1 szt.

Relicon by HellermannTyton 435-01657 RELILIGHT V34 P2 PA66V0 BK5 Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 7.50 - 16 mm Opis

-38%
239,00 zł
149,00 zł
brutto
1 Sztuki w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
16 mm
16 mm
RoHS
4 mm²
Relicon by HellermannTyton 435-00655 RELIFIX V516 GN Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 9 - 22 mm Opis: 1 szt.

Relicon by HellermannTyton 435-00655 RELIFIX V516 GN Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 9 - 22 mm Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1299,00-
3289,283% = 29,16 zł
5+285,405% = 68,00 zł
1299,00-
3289,283% = 29,16 zł
5285,405% = 68,00 zł
10282,825% = 161,80 zł
25279,896% = 477,75 zł
brutto
2 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
22 mm
22 mm
RoHS
6 mm²
Tuleja łącząca z odlewu żywicznego CellPack M2.5/EG 124296, 37 mm (max), 1 szt.

Tuleja łącząca z odlewu żywicznego CellPack M2.5/EG 124296, 37 mm (max), 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1489,00-
3475,453% = 40,65 zł
5+470,034% = 94,85 zł
1489,00-
3475,453% = 40,65 zł
5470,034% = 94,85 zł
10466,415% = 225,90 zł
25462,355% = 666,25 zł
brutto
1 Sztuki w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
37 mm
-
-
-
CellPack 145255 SMH5/1.5-6 Termokurczliwa tuleja łącząca  Opis: 1 szt.

CellPack 145255 SMH5/1.5-6 Termokurczliwa tuleja łącząca Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1129,00-
3123,394% = 16,83 zł
5+121,146% = 39,30 zł
1129,00-
3123,394% = 16,83 zł
5121,146% = 39,30 zł
10119,667% = 93,40 zł
25117,979% = 275,75 zł
50116,1010% = 645,00 zł
brutto
13 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
6 mm²
-
1.5 mm²
Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby CellPack SRMAHV43-12/0.5M 166012, 12 - 43 mm, 1 szt.

Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby CellPack SRMAHV43-12/0.5M 166012, 12 - 43 mm, 1 szt.

-33%
sztukaCena złOszczędność
1139,00-
3+132,954% = 18,15 zł
1139,00-
3132,954% = 18,15 zł
brutto
16 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
43 mm
43 mm
RoHS
-
Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby CellPack SRMAHV125-32/1M 143670, 32 - 125 mm, 1 szt.

Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby CellPack SRMAHV125-32/1M 143670, 32 - 125 mm, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1859,00-
3838,042% = 62,88 zł
5+829,713% = 146,45 zł
1859,00-
3838,042% = 62,88 zł
5829,713% = 146,45 zł
10824,124% = 348,80 zł
brutto
Dostępne wkrótce
125 mm
125 mm
RoHS
-
Tuleja kablowa Wiska SH0250W 10102411, 1 zest.

Tuleja kablowa Wiska SH0250W 10102411, 1 zest.

sztukaCena złOszczędność
1109,00-
3103,595% = 16,23 zł
5+101,447% = 37,80 zł
1109,00-
3103,595% = 16,23 zł
5101,447% = 37,80 zł
1099,469% = 95,40 zł
2598,3710% = 265,75 zł
5096,5611% = 622,00 zł
brutto
Dostępne wkrótce
-
35 mm²
RoHS
16 mm²
Wiska 10102423 SHARK MPSG170W Tuleja kablowa  Opis: 1 zest.

Wiska 10102423 SHARK MPSG170W Tuleja kablowa Opis: 1 zest.

139,00 zł
1l = 817,65 zł, brutto
Dostępne wkrótce
-
-
RoHS
-
Relicon by HellermannTyton 435-00652 RELIFIX 410 GN Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 9 - 20 mm Opis: 1 szt.

Relicon by HellermannTyton 435-00652 RELIFIX 410 GN Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 9 - 20 mm Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1189,00-
3182,863% = 18,42 zł
5+180,405% = 43,00 zł
1189,00-
3182,863% = 18,42 zł
5180,405% = 43,00 zł
10178,785% = 102,20 zł
25176,926% = 302,00 zł
brutto
13 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
20 mm
20 mm
RoHS
1.50 mm²
Cimco 184762  Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 6 - 25 mm Opis: 1 zest.

Cimco 184762 Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 6 - 25 mm Opis: 1 zest.

-34%
379,00 zł
249,00 zł
brutto
2019 Sztuk w magazynie
Dostawa w pon. 19.10
25 mm
25 mm
RoHS
1.5 mm²
Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-76/22-500-POX-BK

Rękaw termokurczliwy - naprawczy HellermannTyton RMS-76/22-500-POX-BK

sztukaCena złOszczędność
1249,00-
3240,913% = 24,27 zł
5+237,675% = 56,65 zł
1249,00-
3240,913% = 24,27 zł
5237,675% = 56,65 zł
10235,535% = 134,70 zł
25233,096% = 397,75 zł
brutto
4 Opakowań w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
65 mm
65 mm
RoHS
-
DEHN 621093 621093 Mufka łącząca żelowa  Opis: 1 szt.

DEHN 621093 621093 Mufka łącząca żelowa Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1509,00-
3+494,903% = 42,30 zł
1509,00-
3494,903% = 42,30 zł
brutto
Dostawa w wt. 24.11
-
-
-
-
Tuleja kablowa Relicon by HellermannTyton Y-2 / SF PP/PUR CL 435-00052, 15 - 33 mm, 1 szt.
Zdjęcie poglądowe

Tuleja kablowa Relicon by HellermannTyton Y-2 / SF PP/PUR CL 435-00052, 15 - 33 mm, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1529,00-
3514,353% = 43,95 zł
5+508,474% = 102,65 zł
1529,00-
3514,353% = 43,95 zł
5508,474% = 102,65 zł
10504,565% = 244,40 zł
25500,175% = 720,75 zł
brutto
Dostawa w pt. 23.10
33 mm
33 mm
RoHS
-
Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby Hongshang HRSL/30-138/0.50, 30 - 138 mm, 0.50 m

Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby Hongshang HRSL/30-138/0.50, 30 - 138 mm, 0.50 m

239,00 zł
1m = 478,00 zł, brutto
Dostępne wkrótce
138 mm
-
RoHS
-
Power Gel Raytech WONDER GEL INVISIBLE 84075, 280 ml

Power Gel Raytech WONDER GEL INVISIBLE 84075, 280 ml

199,00 zł
1l = 710,71 zł, brutto
7 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
-
RoHS
-
Tuleja kablowa Raytech DINO Y 84011, 14 - 19 mm, 1 szt.

Tuleja kablowa Raytech DINO Y 84011, 14 - 19 mm, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1339,00-
3329,613% = 28,17 zł
5+325,854% = 65,75 zł
1339,00-
3329,613% = 28,17 zł
5325,854% = 65,75 zł
10323,345% = 156,60 zł
25320,525% = 462,00 zł
brutto
12 Sztuk w magazynie
Dostawa w pt. 16.10
19 mm
-
RoHS
-
Raytech 84005 FRED Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 8 - 13 mm Opis: 1 szt.

Raytech 84005 FRED Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 8 - 13 mm Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
190,49-
386,005% = 13,47 zł
5+84,217% = 31,40 zł
190,49-
386,005% = 13,47 zł
584,217% = 31,40 zł
1082,579% = 79,20 zł
2581,6710% = 220,50 zł
5080,1711% = 516,00 zł
brutto
35 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
13 mm
-
RoHS
-
Tuleja kablowa Raytech HAPPY 2 84023, 1 szt.

Tuleja kablowa Raytech HAPPY 2 84023, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
158,99-
355,736% = 9,78 zł
5+54,428% = 22,85 zł
158,99-
355,736% = 9,78 zł
554,428% = 22,85 zł
1053,569% = 54,30 zł
2552,5811% = 160,25 zł
5051,4913% = 375,00 zł
brutto
21 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
4 mm²
RoHS
1.5 mm²
Żel dwukomponentowy HellermannTyton Religel Plus 500ml-SIG-GN 435-00756, 1 szt.

Żel dwukomponentowy HellermannTyton Religel Plus 500ml-SIG-GN 435-00756, 1 szt.

289,00 zł
1l = 578,00 zł, brutto
10 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
-
RoHS
-
Żel dwukomponentowy HellermannTyton Religel Plus 1000ml-SIG-CL/GN 435-00752, 1 szt.

Żel dwukomponentowy HellermannTyton Religel Plus 1000ml-SIG-CL/GN 435-00752, 1 szt.

439,00 zł
1l = 439,00 zł, brutto
10 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
-
-
RoHS
-
CellPack 166016 SRMAHV43-12/1M Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby Zakres średnicy kabla: 12 - 43 mm Opis: 1 szt.

CellPack 166016 SRMAHV43-12/1M Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby Zakres średnicy kabla: 12 - 43 mm Opis: 1 sz

sztukaCena złOszczędność
1429,00-
3417,123% = 35,64 zł
5+412,354% = 83,25 zł
1429,00-
3417,123% = 35,64 zł
5412,354% = 83,25 zł
10409,185% = 198,20 zł
25405,625% = 584,50 zł
brutto
Dostępne wkrótce
43 mm
43 mm
RoHS
-
Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby CellPack SRMAHV93-26/0.25M 143649, 26 - 93 mm, 1 szt.

Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby CellPack SRMAHV93-26/0.25M 143649, 26 - 93 mm, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1179,00-
3173,183% = 17,46 zł
5+170,865% = 40,70 zł
1179,00-
3173,183% = 17,46 zł
5170,865% = 40,70 zł
10169,325% = 96,80 zł
25167,566% = 286,00 zł
brutto
Dostępne wkrótce
93 mm
93 mm
RoHS
-
CellPack 353718 M 2 GG Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 30 mm (max) Opis: 1 szt.

CellPack 353718 M 2 GG Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 30 mm (max) Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1489,00-
3475,453% = 40,65 zł
5+470,034% = 94,85 zł
1489,00-
3475,453% = 40,65 zł
5470,034% = 94,85 zł
10466,415% = 225,90 zł
25462,355% = 666,25 zł
brutto
1 Opakowania w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
30 mm
30 mm
RoHS
16 mm²
Wiska 10102418 SH6516YW Tuleja kablowa  Opis: 1 szt.

Wiska 10102418 SH6516YW Tuleja kablowa Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1389,00-
3378,223% = 32,34 zł
5+373,914% = 75,45 zł
1389,00-
3378,223% = 32,34 zł
5373,914% = 75,45 zł
10371,035% = 179,70 zł
25367,805% = 530,00 zł
brutto
Dostępne wkrótce
-
16 mm²
-
1 mm²
Wiska 10102416 SH0525W Tuleja kablowa  Opis: 1 szt.

Wiska 10102416 SH0525W Tuleja kablowa Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1459,00-
3446,293% = 38,13 zł
5+441,194% = 89,05 zł
1459,00-
3446,293% = 38,13 zł
5441,194% = 89,05 zł
10437,795% = 212,10 zł
25433,985% = 625,50 zł
brutto
Dostępne wkrótce
-
16 mm²
-
6 mm²
Żel dwukomponentowy Wiska Refill Kit COMBI 308 IP68 10101849, 1 szt.

Żel dwukomponentowy Wiska Refill Kit COMBI 308 IP68 10101849, 1 szt.

279,00 zł
1l = 1116,00 zł, brutto
Dostępne wkrótce
-
-
-
-
Tuleja kablowa EVN SMT685P SMT685-P, 1 szt.

Tuleja kablowa EVN SMT685P SMT685-P, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1189,00-
3182,863% = 18,42 zł
5+180,405% = 43,00 zł
1189,00-
3182,863% = 18,42 zł
5180,405% = 43,00 zł
10178,785% = 102,20 zł
25176,926% = 302,00 zł
brutto
Dostawa w czw. 29.10
-
2.5 mm²
-
0.75 mm²
Tuleja kablowa Raytech RAPID JOINT L1,5-IP68 84031, 8 - 13 mm, 1 szt.

Tuleja kablowa Raytech RAPID JOINT L1,5-IP68 84031, 8 - 13 mm, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1209,00-
3202,213% = 20,37 zł
5+199,495% = 47,55 zł
1209,00-
3202,213% = 20,37 zł
5199,495% = 47,55 zł
10197,695% = 113,10 zł
25195,646% = 334,00 zł
brutto
6 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
13 mm
50 mm²
RoHS
1.5 mm²
Relicon by HellermannTyton 435-01655 RELILIGHT V32.5 P1 PA66V0 BK10 Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 6.50 - 12 mm Opis: 1 szt.

Relicon by HellermannTyton 435-01655 RELILIGHT V32.5 P1 PA66V0 BK10 Tuleja kablowa Zakres średnicy kabla: 6.50 - 12 mm O

sztukaCena złOszczędność
183,99-
3079,825% = 125,10 zł
50+78,167% = 291,50 zł
183,99-
3079,825% = 125,10 zł
5078,167% = 291,50 zł
10076,649% = 735,00 zł
20075,8010% = 1638,00 zł
40074,4111% = 3832,00 zł
brutto
Dostawa w pt. 23.10
Min: 10
12 mm
12 mm
RoHS
0.50 mm²
Mufka łącząca żelowa CellPack EASYCELL/EASY4/V+ 486519, 14 - 22 mm, 1 zest.

Mufka łącząca żelowa CellPack EASYCELL/EASY4/V+ 486519, 14 - 22 mm, 1 zest.

-9%
sztukaCena złOszczędność
1219,00-
3+211,883% = 21,36 zł
1219,00-
3211,883% = 21,36 zł
brutto
Dostępne wkrótce
22 mm
10 mm²
-
2.5 mm²
CellPack 258130 CHMSV/12KV/25-95 Termokurczliwa tuleja łącząca  Opis: 1 szt.

CellPack 258130 CHMSV/12KV/25-95 Termokurczliwa tuleja łącząca Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
11769,00-
31725,842% = 129,48 zł
5+1708,683% = 301,60 zł
11769,00-
31725,842% = 129,48 zł
51708,683% = 301,60 zł
101697,184% = 718,20 zł
brutto
Dostawa w czw. 29.10
-
95 mm²
-
25 mm²
CellPack 258140 CHMSV/24KV/16-95 Termokurczliwa tuleja łącząca  Opis: 1 szt.

CellPack 258140 CHMSV/24KV/16-95 Termokurczliwa tuleja łącząca Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
12049,00-
31999,002% = 150,00 zł
5+1979,133% = 349,35 zł
12049,00-
31999,002% = 150,00 zł
51979,133% = 349,35 zł
101965,814% = 831,90 zł
brutto
Dostawa w czw. 29.10
-
95 mm²
-
16 mm²
Tuleja kablowa Relicon by HellermannTyton RELILIGHT V61.5 I2 PA66V0 BK10 435-01652, 6.50 - 12 mm, 1 szt.

Tuleja kablowa Relicon by HellermannTyton RELILIGHT V61.5 I2 PA66V0 BK10 435-01652, 6.50 - 12 mm, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1119,00-
3113,824% = 15,54 zł
5+111,756% = 36,25 zł
1119,00-
3113,824% = 15,54 zł
5111,756% = 36,25 zł
10110,387% = 86,20 zł
25108,839% = 254,25 zł
50107,1010% = 595,00 zł
brutto
Dostępne wkrótce
12 mm
12 mm
RoHS
0.50 mm²
CellPack 143632 SRMAHV72-18/0.5M Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby Zakres średnicy kabla: 18 - 72 mm Opis: 1 szt.

CellPack 143632 SRMAHV72-18/0.5M Zestaw połączeniowy termokurczliwy bez śruby Zakres średnicy kabla: 18 - 72 mm Opis: 1

179,00 zł
brutto
4 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
72 mm
72 mm
RoHS
-
Tuleja kablowa Relicon by HellermannTyton Reliseal V56PP/SIR 435-01660, 12 - 18 mm, 1 szt.
Zdjęcie poglądowe

Tuleja kablowa Relicon by HellermannTyton Reliseal V56PP/SIR 435-01660, 12 - 18 mm, 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1279,00-
3269,933% = 27,21 zł
5+266,315% = 63,45 zł
1279,00-
3269,933% = 27,21 zł
5266,315% = 63,45 zł
10263,915% = 150,90 zł
25261,176% = 445,75 zł
brutto
Dostawa w pt. 23.10
18 mm
18 mm
RoHS
6 mm²
CellPack 353741 M4/GG Tuleja łącząca z odlewu żywicznego Zakres średnicy kabla: 52 mm (max) Opis: 1 szt.

CellPack 353741 M4/GG Tuleja łącząca z odlewu żywicznego Zakres średnicy kabla: 52 mm (max) Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
11239,00-
31208,772% = 90,69 zł
5+1196,753% = 211,25 zł
11239,00-
31208,772% = 90,69 zł
51196,753% = 211,25 zł
101188,704% = 503,00 zł
brutto
Dostawa w wt. 20.10
52 mm
-
-
-
Tuleja kablowa 3M 91-AHMC-6/5, 14.40 - 19.20 mm, 1 zest.

Tuleja kablowa 3M 91-AHMC-6/5, 14.40 - 19.20 mm, 1 zest.

119,00 zł
brutto
7 Sztuk w magazynie
Dostawa w czw. 08.10
19.20 mm
19.20 mm
-
1.50 mm²
CellPack 124297 M3/EG Tuleja łącząca z odlewu żywicznego Zakres średnicy kabla: 42 mm (max) Opis: 1 szt.

CellPack 124297 M3/EG Tuleja łącząca z odlewu żywicznego Zakres średnicy kabla: 42 mm (max) Opis: 1 szt.

sztukaCena złOszczędność
1559,00-
3543,523% = 46,44 zł
5+537,314% = 108,45 zł
1559,00-
3543,523% = 46,44 zł
5537,314% = 108,45 zł
10533,175% = 258,30 zł
25528,535% = 761,75 zł
brutto
Dostawa w wt. 20.10
42 mm
-
-
-
 
  • poprzedni
  • 1
  • 2
  • następny
%seoprefootercolumns%
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Odstępuję od umowy

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Bosch Brand Weeks
* Rabat obowiązuje wyłącznie na dostępne od ręki produkty marek Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories i Dremel (status dostawy zielony). Ważne do 04.10.2026 r. na conrad.pl. Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach wielkość sprzedaży może być ograniczona.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* Rabat obowiązuje wyłącznie na artykuły dostępne od ręki (status dostawy: zielony): 10% rabatu na wybrane produkty marki Schneider Electric oraz na cały asortyment marki Shelly. Ważne do 25.10.2026 r. na conrad.pl (z wyłączeniem produktów wysyłanych bezpośrednio przez naszych partnerów handlowych). Nie łączy się z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może nastąpić ograniczenie ilości sprzedawanych sztuk.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych