APEM Q14F1CXXR12E Lampka sygnalizacyjna LED Q14F1CXXR12E, 12 V/DC, 14 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
1/3
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Lampka sygnalizacyjna LED
Napięcie robocze
12 V/DC
Natężenie robocze
20 mA
Średnica montażowa
14 mm