APEM Q22F1CXXG24E Lampka sygnalizacyjna LED Q22F1CXXG24E, 24 V/DC, 22 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
1/3
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Lampka sygnalizacyjna LED
Napięcie robocze
24 V/DC
Natężenie robocze
40 mA
Średnica montażowa
22 mm