Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Narzędzia i warsztat Akcesoria do elektronarzędzi Bity Zestawy bitów

Bity Hazet SmartCase 2200SC-2 1 szt. wewnętrzny sześciokąt, płaski, krzyżakowy Phillips, krzyżakowy Pozidriv, zewnętrzny

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zestaw narzędzi z grzechotką, nasadkami i bitami, ułożony w składanym etui. Odpowiedni do różnych prac śrubowych.
Zestaw narzędzi z grzechotką, nasadkami i bitami, ułożony w składanym etui. Odpowiedni do różnych prac śrubowych.
Zestaw narzędzi składający się z grzechotki, różnych nasadek i grotów w niebieskim etui, przydatny do napraw.
Zestaw z różnymi końcówkami bitów i nasadkami w niebieskim pudełku. Zawiera końcówki wkrętakowe, nasadki i grzechotkę.
Czarny kufer na narzędzia z niebieskim bocznym schowkiem, zamknięty, gotowy do transportu, z logo HAZET.
Zestaw narzędzi z grzechotką, nasadkami i bitami w jasnoniebieskiej obudowie z czarnym spodem
Czarna skrzynka narzędziowa z niebieskim wewnętrznym schowkiem. Logo marki 'Hazet' na wierzchu. Zawiera wkrętaki i końcówki.
Osoba dokręca śruby kluczem, mocując pomarańczowe wiązki kabli do uchwytu ściennego.
Osoba mocuje pokrywę głowicy termostatycznej. Używa przy tym śrubokręta.
Zestaw narzędzi z różnymi końcówkami, bitami i grzechotką. Idealny do napraw, kompleksowy zestaw do różnorodnych zastosowań.
Otwarty zestaw narzędzi z różnymi kluczami płaskimi, nasadkami i bitami w niebiesko-czarnej obudowie.
Czarna skrzynka narzędziowa Hazet z niebieskimi przegródkami, model 2200SC-2. Zawiera ilustracje narzędzi i oznaczenia ich rozmiarów.
Osoba trzyma pudełko z kluczami nasadowymi z różnymi końcówkami, gotowa do prac mechanicznych.
Czarny zestaw narzędzi marki Hazet z niebieskim akcentem na betonowym podłożu. Prezentuje symbole zawartych w nim narzędzi.
Osoba pracuje przy metalowej ramie, używając narzędzi. Otwarty skrzynka narzędziowa z śrubami leży na stole w pobliżu.
Zestaw narzędzi z różnymi kluczami sześciokątnymi i wkrętakami jest otwarty na drewnianej ławce obok koła roweru i kasku na dworze.
1/15
Hazet
 

3 Sztuki

Liczba

Suma
zł
669,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Dostępnych jest tylko 3 sztuk
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wybrane produkty marki Reolink, 15% zniżki na wybrane produkty marki Sygonix oraz 10% zniżki na produkty marki Abus. Oferta ważna do 26.04.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych