Rozdzielacz multimedialny Striebel & John UK636MV 2CPX031384R9999, 384 mm x 622 mm x 81 mm, 1 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
2CPX031384R9999
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Rozdzielacz multimedialny
Ilość rzędów
3
Sposób montażu
podtynkowy
Szerokość produktu
384 mm
Wysokość produktu
622 mm