CML Innovative Technologies 19TR0A24/6 Lampka sygnalizacyjna LED 19TR0A24/6, 10 mcd, 20 mcd, 30 mcd, 24 V/DC, 8 mm
Numer producenta
Numer produktu
'Czujnik metalowy z trzema kolorowymi przewodami: czerwonym, czarnym i zielonym.'
Rodzaj produktu
Lampka sygnalizacyjna LED
Napięcie robocze
24 V/DC
Natężenie robocze
20 mA
40 mA
Średnica montażowa
8 mm