Dioda TVS SMCJ33CA-E3/57T Vishay SMCJ33CA-E3/57T N/A N/A
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Dwa prostokątne elementy elektroniczne w czarnej obudowie z srebrnymi złączami, na jasnym tle.
Zdjęcie poglądowe
Typ obudowy półprzewodnika
DO-214AB
Odwrócone napięcie U(R)
33 V
Napięcie na zaciskach U(CL)
53.3 V
Moc (maks) P(TOT)
1.5 kW