Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Narzędzia i warsztat Materiały montażowe i instalacyjne Kołki

Fischer 537660 DuoPower 6 x 50 S K NV Zestaw kołków 50 mm 6 mm 1 zest.

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Czerwony kołek rozporowy i srebrna śruba, oba wykonane z metalu. Kołek ma ząbkowany wzór i napis 'fischer'.
Czerwony kołek rozporowy i srebrna śruba, oba wykonane z metalu. Kołek ma ząbkowany wzór i napis 'fischer'.
Opakowanie zawiera cztery kołki rozporowe Fischer DuoPower 6x50 S oraz śruby. Odpowiednie do obciążeń do 90 kg na różnych powierzchniach.
Dwie białe półki ścienne, górna z wazonami i dekoracją, dolna z książkami w kolorach czarnym, czerwonym i białym na tle betonowej ściany.
Płaski ekran jest zamocowany na regulowanym uchwycie ściennym, który jest zamontowany na białej ścianie.
Wiertło wnika poziomo w nierówną powierzchnię. Czerwona strzałka wskazuje kierunek ruchu wiercenia.
Przekrój kołka mocowanego w ścianie. Czerwony klin rozpręża się, aby zamocować kołek w ścianie.
Kołek zakotwiony w ścianie. Wkręt dokręcany jest zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby zabezpieczyć mocowanie.
Przekrój poprzeczny kołka mocowanego pewnie w ścianie. Trzpień kołka jest wyróżniony na czerwono.
Wiertło wchodzące od prawej strony w materiał perforowany. Czerwona strzałka wskazuje kierunek ruchu wiertła.
Kołek rozporowy wkładany w ścianę. Kołek rozszerza się, aby zapewnić pewne mocowanie w ścianie.
Kołek w ścianie ukazuje mechanizm rozprężania się poprzez wkręcanie śruby przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.
Diagram systemu kołków w ścianie. Przedstawia śrubę, korpus kołka i materiał ściany w przekroju poprzecznym. Połączenie techniczne wyróżnione.
Rysunek techniczny elementu mechanicznego z czerwonym ruchomym elementem pośrodku, otoczonym szarymi strukturami.
Wiertło przebija ścianę przedstawioną w warstwach. W rogu znajduje się symbol wskazujący prawidłową pozycję wiercenia.
Przekrój poprzeczny kołka zamocowanego w ścianie ze strzałką wskazującą kierunek wkręcania.
Przekrój poprzeczny mocowania ściennego ze śrubą i kołkiem rozporowym w czerwonym i beżowym murze. Strzałki wskazują kierunek rozciągania podczas dokręcania.
'Ilustracja kotwicy w gruncie. Kotwica jest otoczona różnymi warstwami ziemi i wskazuje kierunek ciągnięcia w górę.'
Rysunek techniczny kotwy mocowanej w ścianie. Oznaczenia: 'd0', 'h1', 'hef', 'dS'. Ilustruje głębokość osadzenia.
1/18
Fischer
Karta katalogowa (PDF)
Deutsch (Deutschland)
 

6 Sztuki

Ilość (zestaw/y)
Oszczędzasz
Cena opakowania (Cena netto)
1
-
53,24 zł zł
3
6% = 2,94 zł
50,30 zł zł
Rabaty ilościowe różnią się w zależności od sprzedawcy
Oszczędzasz 0,00 zł

Liczba

Suma (53,24 zł / Sztuka)
zł
65,49 zł
z VAT (klient indywidualny)
Dostępnych jest tylko 6 sztuk
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

*Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wszystkie produkty oświetleniowe marki Sygonix, 10% zniżki na cały asortyment marek Paulmann i Ledlenser, a także 10% na wybrane produkty marki Philips. Oferta ważna do 10.05.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych