INA GIKR16-PW Głowica skrętna Średnica otworu 16 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Gwint wewnętrzny
M16
Średnica wiercenia
16 mm
Rodzaj produktu
Głowica skrętna
Model katalogowy producenta
GIKR16-PW
Wymiary
(Ø x D) 42 mm x 85 mm