Jamicon JSK226M025S1A5C11L Kondensator elektrolityczny 1 szt.
Numer producenta
JSK226M025S1A5C11L
Napięcie znamionowe
25 V/DC
Wymiary
(Ø x W) 5 mm x 11.0 mm
Tolerancja (+/-)
20 %