Jamicon JTK105M100T1AMC11L Kondensator elektrolityczny 1 szt.
Numer producenta
JTK105M100T1AMC11L
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Rodzaj rezystora
radialny THD
Napięcie znamionowe
100 V/DC
Wymiary
(Ø x W) 5 mm x 11.0 mm
Tolerancja (+/-)
20 %