Jamicon JTK227M063S1GMH16L Kondensator elektrolityczny 1 szt.
Numer producenta
JTK227M063S1GMH16L
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Rodzaj rezystora
radialny THD
Napięcie znamionowe
63 V/DC
Wymiary
(Ø x W) 10 mm x 16.0 mm
Tolerancja (+/-)
20 %