Jamicon TKR101M1VE11M Kondensator elektrolityczny 1 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
TKR101M1VE11M
Skopiowane
Numer produktu
1/3
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Rodzaj rezystora
THT
Pojemność elektryczna
100 µF
Napięcie znamionowe
35 V
Wymiary siatki
2.5 mm
Porównaj
Dodaj do listy
1117 Sztuki
Liczba
Sztuki
Min.: 30
-57 %