Jamicon VCS107M016S0ANE01L Kondensator elektrolityczny 1 szt.
Numer producenta
VCS107M016S0ANE01L
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Napięcie znamionowe
16 V/DC
Wymiary
(Ø x W) 63 mm x 5.4 mm
Tolerancja (+/-)
20 %
Wysokość produktu
5.4 mm