Kondensator elektrolityczny radialny THD 5 mm Panasonic ECA1VM102B 1000 µF 35 V 20 % (Ø x D) 12.5 mm x 20 mm 1 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
ECA1VM102B
Skopiowane
Numer produktu
792467
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Rodzaj rezystora
radialny THD
Pojemność elektryczna
1000 µF
Napięcie znamionowe
35 V
Wymiary siatki
5 mm