Łożysko igiełkowe INA NK60/25-TV-XL, 60 mm, 72 mm, 25 mm, 7400 U/min, 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Łożysko igiełkowe
Średnica wiercenia
60 mm
Średnica zewnętrzna
72 mm