Łożysko igiełkowe INA NK73/25-XL, 73 mm, 90 mm, 25 mm, 6300 U/min, 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Łożysko igiełkowe
Średnica wiercenia
73 mm
Średnica zewnętrzna
90 mm