Łożysko igiełkowe INA NKI38/30-XL, 38 mm, 53 mm, 30 mm, 10700 U/min, 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Cylindryczne łożysko kulkowe z metalu z widocznymi kulkami w środku.
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Łożysko igiełkowe
Średnica wiercenia
38 mm
Średnica zewnętrzna
53 mm