Panasonic ECA-2WM100 Kondensator elektrolityczny 1 szt.
Numer producenta
ECA-2WM100
Skopiowane
Numer produktu
Skopiowane
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Rodzaj rezystora
radialny THD
Pojemność elektryczna
10 µF
Napięcie znamionowe
450 V
Wymiary siatki
5 mm