Panasonic EEE-FC1C100AR Kondensator elektrolityczny 1 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
EEE-FC1C100AR
Skopiowane
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Rodzaj rezystora
SMD
Pojemność elektryczna
10 µF
Napięcie znamionowe
16 V
Wymiary
(Ø) 4 mm