Przekaźnik sygnałów HJR1-2C Tianbo Electronics HJR1-2C-L-24VDC 24 V/DC 2 zestyki przełąc
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
HJR1-2C-L-24VDC
Skopiowane
Numer produktu
629501
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Przekaźnik SMT
Napięcie znamionowe cewki
24 V/DC
Typ sterowania
monostabilny, 1 cewka
Rodzaj styku
2 zestyki przełączne
Maksymalne napięcie przełączania
60 V/DC
240 V/AC