Przekaźnik zasilający HF41F Hongfa HF41F/012-ZST 12 V/DC 1 zestyk przełączny Max. 6 A
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
HF41F/012-ZST
Skopiowane
Numer produktu
507533
1/2
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Przekaźnik SMT
Napięcie znamionowe cewki
12 V/DC
Typ sterowania
monostabilny, 1 cewka
Rodzaj styku
1 zestyk przełączny
Maksymalne napięcie przełączania
125 V/DC
400 V/AC