QuickCool QC-71-1.4-8.5VM Ogniwo Peltiera 8.6 V 8.5 A 40 W (A x B x C x H) 30 x 30 x - x 3,4
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
QC-71-1.4-8.5VM
Skopiowane
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Ogniwo Peltiera
Napięcie znamionowe
8.6 V
Maksymalne natężenie/napięcie
8.5 A
Maksymalna moc grzewcza
40 W