QuickCool QC4007B12H Wentylator osiowy 12 V/DC 10.82 m³/h (D x S x W) 40 x 40 x 7 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Mały czarny wentylator z nadrukiem: QC4007B12H, DC 12V, 1,92W. Widoczne łopatki wentylatora, dwa przewody w lewym górnym rogu.
1/2
Rodzaj produktu
Wentylator osiowy
Napięcie znamionowe
12 V/DC
Liczba przewodów
2
Moc
1.92 W