Reflektor (odbłyśnik) do czujników odbiciowych Contrinex LXR-0000-025, okrągy
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny okrągłej części z siatką, przedstawiający widok z góry i przekrój, wymiary średnicy: 20,5 do 25,2 mm, głębokość 5,5 mm.
1/2
Rodzaj produktu
Reflektor
Model katalogowy producenta
LXR-0000-025
Zawartość
1 szt.
Średnica produktu
25 mm