
Liczba
Cechy produktu
Zamek szyfrowy RFID/odcisk palca WLAN
- Dotykowa klawiatura z podświetleniem
- Dostęp poprzez PIN/kartę/odciski palców
- Zdalne otwieranie drzwi za pomocą aplikacji na telefon komórkowy
- Rejestrowanie danych odblokowujących, tworzenie haseł tymczasowych i zarządzanie użytkownikami w aplikacji na telefon komórkowy
Dane techniczne
- Rodzaj produktu
System dostępu na odcisk placa / RFID
- Napięcie robocze
12 V/DC
18 V/DC
- Sposób montażu
montaż na powierzchni
- Odblokowywanie za pomocą
odcisk palca
przez smartfon
kod numeryczny
transponder
- Ilość cyfr / kombinacji kodu
1000
- Ilość diod LED
1 szt.
IP66
Alexa
Tuya
- Waga
387 g
- Wymiary
(S x W x G) 144 x 41 x 20 mm
- Specyfikacja klucza kodującego
z podświetlaną klawiaturą
z ekranem dotykowym
- Kolor
srebrny
czarny
- Szerokość produktu
144 mm
- Wysokość produktu
41 mm
- Głębokość produktu
20 mm
- Opakowanie bez plastiku
Opakowania bez tworzyw sztucznych
Do pobrania
Instrukcje obsługi i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa
Instrukcje obsługi i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa 3060831 System dostępu na odcisk placa / RFID Sygonix SY-6121662 montaż na powierzchni 12 V/DC, 18 V/DC IP66 z podświetlaną klaw
Instrukcje obsługi i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa 3060831 System dostępu na odcisk placa / RFID Sygonix SY-6121662 montaż na powierzchni 12 V/DC, 18 V/DC IP66 z podświetlaną klaw
Instrukcje obsługi i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa 3060831 System dostępu na odcisk placa / RFID Sygonix SY-6121662 montaż na powierzchni 12 V/DC, 18 V/DC IP66 z podświetlaną klaw
Instrukcje obsługi i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa 3060831 System dostępu na odcisk placa / RFID Sygonix SY-6121662 montaż na powierzchni 12 V/DC, 18 V/DC IP66 z podświetlaną klaw
Warunki gwarancji
Warunki gwarancji 3060831 System dostępu na odcisk placa / RFID Sygonix SY-6121662 montaż na powierzchni 12 V/DC, 18 V/DC IP66 z podświetlaną klaw
Opis
Dostęp tylko dla osób uprawnionych
„Zamek szyfrowy RFID/odcisk palca Sygonix WLAN” zapobiega nieuprawnionemu lub nieuprawnionemu wejściu do budynków biurowych, terenów fabrycznych lub obiektów rekreacyjnych, takich jak centra fitness. Zamek szyfrowy to także niezawodne zabezpieczenie w zastosowaniach inteligentnego domu. Dostęp do budynku lub terenu odbywa się za pomocą PIN-u, karty lub odcisku palca. Łącznie można przypisać 1000 autoryzacji dostępu – 988 z nich dla osób wymagających stałego dostępu, 2 x panika (odcisk palca lub dowód osobisty w celu wywołania alarmu paniki)i kolejne 10 dla gości. Wbudowany rezystor zależny od światła (LDR) zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed manipulacją. Dodatkowo dostępna jest funkcja blokady dla dwóch urządzeń na dwóch drzwiach.
Tryb impulsowy lub przełączający
Do drzwi automatycznych zalecany jest tryb impulsowy: jednokrotne naciśnięcie zamka szyfrowego otwiera drzwi. Natomiast w trybie przełączania pierwsze naciśnięcie otwiera drzwi, a drugie naciśnięcie ponownie je zamyka.
Remote Access Control
Za pomocą aplikacji na telefon komórkowy można sterować nie tylko zdalnym odblokowaniem drzwi: możliwe jest również rejestrowanie danych odblokowania, tworzenie tymczasowych haseł i pełne zarządzanie użytkownikami.
Przemyślane oprogramowanie
Wejście i wyjście Wiegand można wykorzystać jako kontroler lub czytnik Wiegand. Dostępna jest również programowalna funkcja przekaźnika. Wygodną obsługę zapewnia czuła na dotyk klawiatura z podświetleniem oraz trójkolorowy wyświetlacz LED. Ponadto „blokada kodowa Sygonix WLAN RFID/odcisk palca” obsługuje Amazon Alexa.
Wytrzymały sprzęt
Kontrola dostępu, która może być instalowana również na zewnątrz, ma metalową obudowę antywandalową i jest odporna na warunki atmosferyczne zgodnie z IP66.
Kompletny pakiet bezpieczeństwa
Zakres dostawy obejmuje wszystko, co jest potrzebne do montażu i uruchomienia: Oprócz kontroli dostępu obejmują one różne śruby, kołki i narzędzia, a także instrukcję obsługi i uniwersalną kartę. W zestawie znajduje się również dioda chroniąca zamek szyfrowy przed uszkodzeniem spowodowanym przez skoki napięcia.
Charakterystyka
- Metalowa obudowa zabezpieczona przed zniszczeniem
- 1000 użytkowników (988 ogólnych + 2 x panika+ 10 odwiedzających)
- Programowalna funkcja przekaźnika
- Wejście i wyjście Wiegand do użytku jako kontroler lub czytnik Wiegand
- Trójkolorowy wyświetlacz LED
- Tryb impulsowy lub przełączający
- Funkcja blokady dla dwóch urządzeń w dwojgu drzwiach
- Zintegrowany rezystor zależny od światła (LDR) zapewniający ochronę przed manipulacją
- Czytnik transponderów 125 kHz
- Wsparcie Amazon Alexa
- IP66
Zakres dostawy
- Kontrola dostępu
- 2 x śruby, klucz
- 2x kołek
- Dioda
- Karta uniwersalna
- Instrukcja obsługi






















