Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Narzędzia i warsztat Elektronarzędzia Narzędzia do obróbki ściernej Szlifierki kątowe

Szlifierka kątowa Metabo WEPBA 20-150 Quick DS BL 600645000 2000 W

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Szlifierka kątowa Metabo, bezprzewodowa, z czarną tarczą szlifierską i czerwonym uchwytem. Odpowiednia do szlifowania i cięcia metalu.
Szlifierka kątowa Metabo, bezprzewodowa, z czarną tarczą szlifierską i czerwonym uchwytem. Odpowiednia do szlifowania i cięcia metalu.
Narzędzie elektryczne widziane z boku, pokazujące czerwony i czarny uchwyt z kablem.
Elektryczna szlifierka z długą rączką i okrągłą tarczą szlifierską, odpowiednia do prac szlifierskich w warsztacie.
Osoba w odzieży roboczej spawała przy dużej metalowej konstrukcji w hali przemysłowej, wokół sypały się iskry.
Robotnik w stroju ochronnym szlifuje metal szlifierką kątową, wokół sypią się iskry. W tle widoczna hala przemysłowa.
Robotnik w stroju ochronnym szlifuje metal w hali fabrycznej. Od szlifierki odlatują iskry.
Robotnik w odzieży ochronnej szlifuje metal w hali fabrycznej, a wokół niego latają iskry. W tle widoczne są stalowe belki.
Osoba przecina metal elektryczną piłą, podczas cięcia tryskają iskry. Noszony jest sprzęt ochronny, aby zapewnić bezpieczeństwo.
Robotnik szlifuje metalową rurę, z towarzyszącymi iskrami. Ubrany jest w odzież ochronną i przyłbicę w przemysłowym otoczeniu. Bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.
Robotnik w odzieży ochronnej szlifuje duże metalowe struktury szlifierką kątową w hali warsztatowej. Wokół latają iskry.
Robotnik w odzieży ochronnej i kasku używa szlifierki kątowej do obróbki metalowych rur w hali fabrycznej. Wokół niego lecą iskry.
Osoba szlifuje płytę metalową za pomocą szlifierki kątowej. Lecące iskry wskazują na obróbkę metalu.
Osoba szlifuje metal za pomocą szlifierki kątowej, lecąc iskry. Osoba jest ubrana w odzież ochronną, w tym rękawice.
Osoba szlifuje metal kątówką, lecą iskry. Pracownik ubrany jest w odzież ochronną i okulary ochronne w środowisku warsztatu.
Elektryczna szlifierka z czerwoną tarczą ścierną leży na stole warsztatowym. Wokół maszyny rozrzucony jest pył.
1/15
Metabo
Karta katalogowa (PDF)
European union
 

Liczba

Suma
zł
1689,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wybrane produkty marki Reolink, 15% zniżki na wybrane produkty marki Sygonix oraz 10% zniżki na produkty marki Abus. Oferta ważna do 26.04.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych