Teapo KSS105M063S1A5B07K Kondensator elektrolityczny 1 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
KSS105M063S1A5B07K
Skopiowane
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Rodzaj rezystora
radialny THD
Pojemność elektryczna
1 µF
Napięcie znamionowe
6.3 V
Wymiary siatki
1.5 mm