TRU COMPONENTS Przekaźnik SSR TC-GSR-1-10DA 10 A Maksymalne napięcie przełączania: 480 V/AC Obwód prądu stałego 1 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
TC-GSR-1-10DA
Skopiowane
Numer produktu
1/4
Pokaż wszystkie 6 warianty
Warianty
Rodzaj produktu
Przekaźnik SSR
Napięcie sterowania (min.)
3 V/DC
Napięcie sterowania (max.)
32 V/DC
Maksymalne napięcie przełączania
480 V/AC
Prąd obciążenia (max.)
10 A