Warystor Epcos B72220S0102K101, V(RMS) 1000 V, V(v) 1800 V
Numer producenta
B72220S0102K101
Skopiowane
Numer produktu
537636
Napięcie znamionowe (AC maks.)
1100 V
Napięcie robocze (DC max)
1465 V
Napięcie warystora
1800 V