Warystor Epcos B72220S0681K101, V(RMS) 680 V, V(v) 1100 V
Numer producenta
B72220S0681K101
Skopiowane
Numer produktu
537765
Napięcie znamionowe (AC maks.)
680 V
Napięcie robocze (DC max)
895 V
Napięcie warystora
1100 V